Kate Middleton bir tabloid'in aksini iddia etmesine rağmen, her şeyi anlatan bir röportaj yapmıyor. Hikaye tamamen sahtedir. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Son sayısının kapak sayfası Temasta “Kate Nihayet Konuşuyor! Meghan'ı bağışlayan, Kraliçe ve Bebek 4 Numaralı Olmaya Hazırlanıyor! ' Dürüst olmak gerekirse, bu tek başına ambalajı açmamız için yeterli, ama devam edelim. İçerideki makale Cambridge Düşesi'nin 'rekoru düzeltmek istediğini' iddia ediyor, um, bir şey veya başka bir şey. Ne olduğu belli değil. Makale yeni bir Tatler Middleton'ın onu olumsuz bir ışık altında resmettiği ve “Meghan’ın sevgilisi Jessica Mulroney'in arkadaşı” tarafından kaleme alınan profili. Middleton ve Prince William, makalenin resmi olarak kaldırılmasını talep ettiler. Tatler'in İnternet sitesi.Adı bilinmeyen bir 'kaynak' olan Middleton, çıkışa 'hikayenin kendi tarafını ve Harry ve Meghan'ın aileyi nasıl parçaladığını anlatmak için Eylül ayında resmi bir oturma röportajı yapmak istiyor' diyor. Megxit olan insanlığa karşı işlenen suçun yanı sıra, Middleton'ın nasıl kraliçe olmaya hazırlandığını ve kendisinin ve Prens William'ın ilişkilerinin “zorlu dönemini nasıl atlattıklarını” da tartışacağı iddia ediliyor.

Bu makale hakkında kesinlikle hiçbir şey gerçeği yansıtmamaktadır. İlk olarak, magazin gazetesinin 'kaynağı' Middleton'ın bu röportajı nerede vermeyi planladığını, kiminle ya da bu haberin görünüşe göre resmi Kensington Palace kanalları aracılığıyla duyurulduğunu belirtme zahmetine girmiyor. İkincisi, dedikodu medyası bunu rutin olarak unutsa da, Middleton ve Prince William değil taht için sıradaki : Prince Charles ve Camilla Parker Bowles öyledir. Cambridge çiftinin taç giymesi büyük olasılıkla uzun yıllar alacak.

Üçüncüsü, Middleton ve Prens Charles hakkındaki bu 'sert yama' söylentileri şimdiden tamamen çürütüldü. Dedikoducu Polis . Geçen yıl, Prens William'ın bir ilişkisi olduğuna dair asılsız söylentiler daha fazla söylentiye yol açtı. Middleton ve onun evliliği tehlikedeydi . Kensington Sarayı Sözcüleri, hem hile hem de boşanma söylentilerini 'yanlış spekülasyon' dan başka bir şey olmadığı için yalanladı.

Ve işte Tatler Bu tabloid'in tamamen yanlış temsil ettiği profil. Gibi Dedikoducu Polis zaten açıkladı, Cambridge Düşesi, yasal evraklar gönderdi Tatler Markle'ın kendisini değil, haksız yere resmettiği için hikayeyi kaldırmalarını talep etti. Geleneksel kraliyet protokolünden bir kopuşu temsil eden Middleton’ın eyleminin bu zehirli anlatıyı biraz bastıracağını ama görünüşe göre öyle olmadığını umuyorduk.

Ayrıca makale 'Meghan’ın sevgilisi Jessica Mulroney'in arkadaşı' tarafından yazılmadı. Mulroney’in yengesi Vanessa Mulroney eskiden şurada çalışıyordu: Tatler , ve bir bildirildiğine göre profilin yazarı Anna Pasternak ile arkadaşlar. Bu çok fazla derece ayrılıktır. Ve yeniden, makale Markle'a Middleton'dan daha kötü davranıyor. Bize inanmıyorsan tehlikeli olan şeyi kendin oku .

Wie hat Melissa McCarthy wirklich abgenommen?

Middleton'ın neden bir durdurma mektubu da göndermediğini merak ediyorsanız Temasta ya da bu zehirli anlatıyı zorlayan diğer birçok süpermarket gazetesinden herhangi biri, bunun nedeni muhtemelen bu satış noktalarının kendilerini defalarca gözden düşürmüş olmalarıdır. Ciddiye alınmanın ötesinde.

Ayrıca, tabloid gibi 'her şeyi anlat' dedikodusuna otomatik olarak inanmaya karşı da sizi şiddetle uyarırız. Temasta. Dedikoducu Polis düzenli tabloid fikstürlerinin ruhlarını medyaya taşıma planlarını açıkladığı iddia edilen dergide bunun gibi birçok söylentiyi çürüttü. Geçen yılın Mayıs ayında, çıkış ısrar etti Brad Pitt, eski karılarını anlatan bir TV planlıyordu. . Pitt’in temsilcisi bize hikayenin tamamen yanlış olduğunu söyledi.

Sadece birkaç ay önce, dergi dedi ki Tom Cruise hakkında aynı şey , yabancılaşmış kızı ve Scientology Kilisesi ile olan ilişkisi hakkında açılacağını iddia etti. Dedikoducu Polis bir kez daha hikayenin yanlış olduğunu keşfetti. Hadi - ya Tom Cruise ya da Brad Pitt kişisel hayatları hakkında açık ve konuşkan oldukları için mi biliniyor? İçlerinden biri ya da Kate Middleton bu konuda nihayet her şeyi anlatmaya karar verirse, içiniz rahat olsun. Temasta bunu ilk duyduğunuz yer olmayacak.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.