Oldu Kate Middleto öfkeli Prens William sözde 'diğer kadın' ile devam eden teması üzerine, Rose Hanbury ? Bir tabloid, Cambridge Düşesi'nin evli Hanbury ile tekrar iletişime geçtiğini öğrendikten sonra kraliyet kocasından 250 milyon dolarlık boşanmayı düşündüğünü iddia etti. Dedikoducu Polis söylentiyi araştırdı ve birkaç açıklama yapabilir.

Prens William Rose Hanbury'ye Çok mu Yaklaşıyor?

Bu yılın başlarında Küre Prens William’ın Kate Middleton ile olan evliliğinin, kendisinin ve eşinin Cambridge Dükü’nün ilişki olduğu iddia edilen ortağı Rose Hanbury ile devam eden ilişkisi nedeniyle 'şiddetli bir kavga' vermesinden sonra 'ipten saplandığını' bildirdi. Bir kaynak, 'mükemmel bir cephe' sunmasına rağmen, magazin gazetesine 'kapalı kapılar ardında, yeni bir aldatma kriziyle parçalanıyorlar!' Dedi.Koyu renk takım elbise ve yeşil kravat giyen Prens William, çiçekli bir elbise içinde Kate Middleton ile birlikte yürüyor.

(Isaaack / Shutterstock.com)

Bu anlatı tanıdık bir anlatıdır. Bu yılın büyük bir bölümünde ve son olarak, Prens William dedikodularla dövüldü. Hanbury ile yasadışı bir ilişki sürdürdü . Kaynak, iddia edilen sadakatsizliğin Middleton'ın 'William'ın evli en iyi arkadaşı Rose ile ilişkisi olduğu söylentileri arasında boşanma avukatlarına' danışmasıyla sonuçlandığını vurguladı!

Prens William konuyu atlattı çünkü 'iddialara güldü ve herhangi bir yanlışı reddetti' ve 'evlilik bir gün daha yaşamak için hayatta kaldı'. Ancak Middleton, 'William'ın Rose ile tekrar temasa geçtiğini öğrendikten' sonra, sözde 'öfkelendi' ve 'William'ı bu şekilde nasıl küçük düşürebileceğini öğrenmek için patladı!'

Maschinengewehr Kelly Emma Kanone

Kate, skandaldan sonra Rose ile tüm ilişkisini keseceğini hatırlattı ve onun da olduğunu düşündü. Şimdi William’ın burnunun dibinde hile yaptığı korkusuyla işkence görüyor!

Prens William Middleton'a Kendisini Bağışlaması İçin 'Yalvardı'

Kate Middleton'ı bu kadar “kızdıran” ve “işkence gören” bu “temas” neydi? Kaynak, “Kate, William'ın Rose'u Noel kartı listesine koyduğunu öğrenince yıkılmıştı! Hiçbir şey olmadığı konusunda ısrar etti - sadece bayram dileklerini göndermek istedi - ve bir ilişkiyi şiddetle reddetti. ' Prens William karısına, kararsızlığını affetmesi için 'yalvardı', ama çok az geçti. Kaynak itiraf etti, 'Gelecekleri hakkında uzun uzun düşündüğü söylendi.'

Prens William, mavi kravatlı koyu bir takım elbise içinde, mavi takım elbise içinde Kate Middleton ile birlikte duruyor.

(360b / Shutterstock.com)

Herkes dua ediyor William ve Kate birlikte kalsın. Sevdikleri üç çocukları var ama 250 milyon dolarlık boşanma söz konusu değil.

Defalarca kanıtlandı Prens William ve Rose Hanbury'nin bir ilişkisi yoktu . Kate Middleton’ın prensle olan evliliği tehlikede değil. hile iddiaları yüzünden parçalanmak . Prens William'ın sözde Noel kartı listesine Hanbury'yi dahil ettiği ve böylece karısının öfkesine maruz kaldığı fikrinin gerçekte hiçbir temeli yoktur. Bunun o kadar tuhaf bir kavram olacağı fikri, zihni şaşırtacak kadar tuhaf Küre aslında bu saçma hikayeyi yayınladı. Yine de, özellikle bu tabloid, Prens William, Middleton ve kraliyet ailesinin geri kalanı hakkında tuhaf yalanlar yayınlama geçmişine sahiptir.

Geçen bahar, tabloid, Middleton ve Prince William'ın Hanbury ile ilişkisi olduğu iddia edilen boşanma görüşmeleri . Bu tamamen yanlıştı, iddiası da Prens William tahtı ele geçirmişti babası Prens Charles'ı cinayetle suçladıktan sonra. Bu tabloid, okuyucuları ikna etmek için gerçekler tarafından tamamen desteklenmeyen kışkırtıcı iddialara dayanıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.