Yapmak Kate Middleton ve Prens William dördüncü hamileliğini, Prens Charles ve Camilla Parker Bowles ? Bu tabloid tarafından birçok büyük iddia öne sürülüyor ve Dedikoducu Polis hepsini söndürmeye hazır.

Bebek # 4 Düğünde # 2

'Kate & Will 4 numaralı bebeği resepsiyonda duyurdu!' kapağından geliyor Yeni fikir . Hikaye, haftanın sayısından biri Prens Charles ve Düşes Camilla hakkında olmak üzere diğer iki hikayeye gömülü. ikinci bir düğün planlamak ve biri hakkında Cambridge bir 'babymoon' alıyor. Dedikoducu Polis bu hikayelerin ikisini de yem ve anahtar olarak çok az kanıtla çürüttü. Bu diğer kapak talebinde de aynısını bekleyebilirsiniz.Kapak iddiası, Middleton ve Prince William'ın yenileme töreninde yaklaşan dördüncü bir çocuğu açıklayacakları. Bu tabloidde olduğu gibi, hikaye tam bir yem ve değişimdir. İkinci bir düğün olmadığından veya gerçekten planlanmadığından beri.

Magazin dergisinin muazzam kapak iddiası için toplayabileceği en iyi şey, oldukça ılımlı bir cümle 'hamileliğini resmen ilan etmeleri için mükemmel bir yer olurdu'. Gazeteci ayrıca Middleton'a 'resepsiyonda duygusal bir tost paylaşmanın onurunun verileceğini' söylüyor.

Bir dakika ne? Bu tabloid kimin kadeh kaldıracağını nereden bilecek? Ardı ardına yemin yenileme törenleri için büyük bir emsal yok, bu yüzden Prens Charles ve Düşes Camilla'nın büyük konuşma için gelinlerini seçmeleri pek olası görünmüyor.

Duyurulacak Bebek Yok

Rağmen sık söylentiler Dördüncü bir çocuk için, Cambridge Dükü ve Düşesi için şu anda hiçbir bebek yolda değil, bu yüzden böyle bir bebek duyurusu imkansız olurdu. Dedikoducu Polis var olmayan bebeklerin ve plansız düğünlerin iki uydurma hikayesi üzerine kurulu olduğu için bu hikayenin doğru olmadığını söyleyebiliriz. Ayrıca bebek duyurularının da genellikle basın bültenleriyle gelir kraliyet ailesi için.

Bu Tabloid Daha Önce Bebeği Ağladı

Bir aydan biraz daha uzun bir süre önce, Dedikoducu Polis Prens William'ın dördüncü bir bebeği doğruladı böyle bir onay olmadığında. Aynı tabloid, Mayıs ayında da dördüncü karantina bebeği yoldaydı. Her iki ayda bir bu tabloid, dördüncü bir çocuğa büyük bir kepçe vurduğunu iddia ediyor.

Prens William ve Kate Middleton için dördüncü bir çocuk gelirse, haber kesinlikle kırılmayacaktır. Yeni fikir ve muhtemelen doğrudan kraliyet ailesinden gelecektir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.