Kate ve Rooney Mara birkaç şaşırtıcı ailevi bağlantıya sahip. Temelde NFL kraliyet ailesinden gelen iki aileden gelen Mara kardeşler, tipik olarak şöhretli ailelerine dikkat çekmezler. Yine de, seçkin ailelerini çevreleyen detaylar ortaya çıktı ve Kate ve Rooney'nin meraklı hayranları için samimi bir portre çizdi.İlk Futbol Ailesi

İki oyuncu sadece ünlü bir futbol ailesinden değil, iki aileden geliyor. Babalarının büyük büyükbabaları Timothy James, New York Giants'ı kurdu. O zamanlar, takımın hakları için bugünün parasıyla yaklaşık 12.000 dolar olan 500 dolar ödedi. Ekibin değeri şu anda 3 milyar doların üzerinde olduğu için bu fiyata değer bir yatırımdı. Kate ve Rooney’nin babası Timothy Christopher, oyuncu personelinin kıdemli başkan yardımcısıdır. Amcaları John, ekibin başkanı, CEO'su ve ortak sahibidir.Anne tarafında büyük büyükbabaları Art Rooney, Pittsburgh Steelers'ı kurdu. Rooney ve Kate’in amcası şu anda değeri 2 milyar doları aşan ekibin sahibi ve başkanı. Bir futbol hanedanının parçası olarak çocukluğundan bahseden Kate, Devlerin New York'ta sevgiyle oynayacağını hatırladı. 'Bana çocukluğumu hatırlatıyor' o söyledi Çeşitlilik Bir Pazar günü ailemle New York'ta bir Giants maçına gitmek, benim için bu normal ve en rahatlatıcı yoldur çünkü etrafınız aile, sevgi ve çok fazla tutku ile çevrilidir. ”

Mara Hakkında Çok Söz

Mara ailesi, Vanderbilts, Kennedys veya Hilton'lardan farklı olarak diğer zengin aileler kadar iyi bilinmez veya hakkında dedikodu yapılmaz. Aile, Kate ve Rooney'nin en görünür üyeler olduğu, oldukça düşük bir profil tutmayı tercih ediyor.Bu yüksek profilli klanlardan farklı oldukları başka bir yol? Kate ve Rooney, pahalı bir özel okul veya özel bir yatılı okul yerine Bedford, New York topluluklarındaki devlet okuluna gittiler. Yine de, o kasabanın ortalama yıllık geliri neredeyse 200.000 dolar. Yıllar boyunca pek çok ünlü Bedford evini şu ya da bu noktada aradı. Martha Stewart, Ryan Reynolds ve Blake Lively ile Catherine Zeta-Jones ve Michael Douglas bölgede yaşamış olan yıldızlardan sadece birkaçı.

Küçük Bir Miktar Mara Mitleri

Mara kardeşler, oyunculuk yapmadıkları sürece genellikle ilgi odağı dışında kalırlarsa da, magazin dergileri onları bazen yanlış söylentilerle hedef alır. Joaquin Phoenix'le çıkmaya başladığından beri, magazin dergileri Rooney'e özel bir ilgi gösterdi. Geçen şubat, Star iddia edildi Rooney ve Phoenix evlenmek ve çocuk sahibi olmak için durmaksızın kavga ediyorlardı. .

Saygın dergiye göre Rooney, görünüşe göre bir eş ve anne olmakla çok ilgileniyordu çünkü Kate ilk çocuğunu kocası Jamie Bell'den bekliyordu. Bir kaynak dergiye “Rooney her zaman kız kardeşinin sahip olduğunu ister” dedi. Dedikoducu Polis bu sahte hikayeyi çürütmekte hiçbir sorun yaşamadı. Hem Rooney hem de Phoenix geçmişte evlenmeyi planlamadıklarını çünkü bunun çok yaygın olduğunu düşündüklerini açıkladılar. Ayrıca duruma yakın bir kaynakla görüştük ve bize hikayenin yanlış olduğunu söyledi.Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.