Kate Hudson Hollywood kraliyet ailesidir. Onun annesi, Goldie Hawn , bir efsane ve üvey babası, Kurt Russell de öyle. Patlama performansıyla sahneye çıktığından beri Neredeyse ünlü 2000 yılında rekabet eden bir kariyer inşa etti onun ünlü ailesi . Kişisel hayatı da zaman zaman rezil oldu.Magazin gazeteleri Hudson’ın kişisel hayatına odaklanmayı severler ve bu nedenle, yıllar boyunca ilişkileri hakkında pek çok sahte haber yapılmıştır. Gerçeği kurgudan ayırmak her zaman kolay değildir. Dedikoducu Polis Kate Hudson'ın ilişkileri söz konusu olduğunda gerçeği yıkar ve yalanları söyler.Chris Robinson ile Kate Hudson

(Getty Images)Hudson’un İlk Evliliği Chris Robinson'dı

Sanatı taklit eden bir yaşam örneğinde, bir rock yıldızının kız arkadaşını oynayan Hudson Neredeyse ünlü , bir yıldan az bir süre çıktıktan sonra 2000 Yılbaşı Gecesi'nde The Black Crowes solisti Chris Robinson ile evlendi. Altı yıllık evlilikleri ilk çocuğu Ryder Russell Robinson'ı doğurdu. üvey babasının adını , elbette. Ryder'ın doğumundan sonra Los Angeles'a yerleşmeden önce Los Angeles ve New York City arasında zaman ayırarak bohem bir yaşam tarzı yaşadılar.

Hudson sık sık Robinson'un Crowes'la ve çeşitli yan projelerinde verdiği konserlerinde görüldü ve evliliklerinin çoğu için mutlu ve çok aşık görünüyordu. Bu mutluluk, 2006'da filme çekerken bir ara sona erdi. Sen, Ben ve Dupree Owen Wilson ile. İkili hızla birbirlerine düştü ve Kate Hudson ve Chris Robinson ayrıldı ve boşanmalarını 2007'de tamamladı.

Kate Hudson, Owen Wilson ile

(Getty Images)Tom Selleck Frau und Tochter

Co-Stars ile Çıkmak

Owen Wilson'a ek olarak, Kate Hudson da onunla bağlantılıydı. Dört Tüy başrol oyuncusu, geç Heath Ledger. Söylentiler 2007'de ikilinin çıktığı ve Hudson'ın Ledger'ın en sevdiği ekran öpücüğü olduğunu söyleyerek kayıtlara geçti, ancak kişisel ilişkileri hakkında hiç konuşmadı. Tabii ki, magazin dergileri bu sözde kaçıştan faydalandı, ama eğer çıkmışlarsa, çok uzun sürmedi.

O zamanlar Hudson ve Wilson kısa bir süre ayrıldılar, ancak 2008'de romantizmini kısaca yeniden canlandırdılar, ancak tekrar ayrıldılar. Hudson’un Ledger ile bağlantıları gerçekte olduğundan daha fazla söylenti olsa da, 2007’de Dax Shepard’la kısa bir süre çıktı. hakkında konuştu İdiokrasi star'ın geçen yılki podcast'i.

Spor Yıldızlarıyla Tarih Dizisi

Kate Hudson sadece müzisyenler ve oyuncular için değil, sporcular için de bir şeye sahip. 2008'de Wilson'dan ayrıldıktan sonra, oyuncu önümüzdeki yıl ünlü sporcularla birkaç kasırga romantizmi yaşadı. Golfçü Adam Scott ile en az bir romantik kaçışına ek olarak, performans artırıcı uyuşturucu döneminin en kötü şöhretli iki sporcusuyla da kısa bir süre çıktı.

Alex Rodriguez ve Lance Armstrong

Shepard'la kısa süreli oynamasından sonra, o zamanlar suçunu henüz kabul etmeyen ve Tour de France zaferinden sıyrılan, gözden düşmüş bisikletçi Lance Armstrong'a geçti. İlişki kısa sürdü ve Armstrong Hudson'dan ayrıldığından beri Anna Hanson ile ilişki içindeydi.

Hudson, 2009 yılında, başka bir sporcu olan Yankees'in üçüncü kaleci Alex Rodriguez ile bir başka kasırga ilişkisine başladı. The Aptalın Altını aktris, 2009'da Yankees şampiyonluğuna koşarken Yankee Stadyumu'nda bir fikstürdü. Ancak çift, takımın World Series zaferinin ardından kışın ayrıldı.

Kate Hudson bir yardım etkinliğinde Matt Bellamy

(Getty Images)

İkinci Oğlu Muse Solisti Matt Bellamy ile

Hudson, Rodriguez'le aradan kısa bir süre sonra, başka bir ünlü müzisyen olan Muse’dan Matt Bellamy ile çıkmaya başladı. Bir yıl çıktıktan sonra, çift Nisan 2011'de nişanlandıklarını duyurdu ve birkaç ay sonra Hudson, Temmuz 2011'de oğulları Bingham'ı doğurdu. Ancak ilişkileri ne yazık ki olmadı. test zamanına uymak . 2014'te çift, nişanlarını sona erdirdiklerini ve ayrıldıklarını açıkladılar, ancak iyi şartlarda kalıyorlar ve Bingham'ı birlikte ebeveynlik yapıyorlar.

Kate Hudson Asla Tarihlenmemiş Brad Pitt

Tabloid basını, 2016'nın sonlarında Kate Hudson ve Brad Pitt'in çıktığını iddia ederek çıldırdı. Birden fazla rapor, iki yıldızın flört ettiğini iddia ediyordu, hatta biri Hudson'ın Pitt'in çocuğuna hamile olduğunu bile düşünüyordu. Dedikoducu Polis o sırada bu söylentileri çürüttü. Yine de şüpheli çıkışlar sahte anlatıyı işlemeye devam etti. Hudson kendisi çıktı ve söylentilere hitap etti .

Bir görünüşte Sonra Ne Olacağını İzleyin Hudson, sunucu Andy Cohen'e, “Bu, tüm zamanların en çılgın söylentisiydi. Bunda doğru hiçbir şey yok. İşin doğrusu. Aslında onu dört yıldır görmemiştim. ' Ayrıca söylentinin 'harika' olduğu ve 'biraz hoşlandığı' konusunda şaka yaptı, ancak yine de doğru değildi. hikaye hakkındaki haberciliğimiz . Hudson da Pitt’in çocuklarıyla hiç tanışmadım ne de 'hesaplaşması' Angelina Jolie ile 2017 Oscar'larında.

Danny Fujikawa ve Kate Hudson birbirlerine siyah kravatlı kıyafetle bakıyorlar.

(Getty Images)

Wie viel wiegt Melissa McCarthy?

Sonunda Kate Hudson, Danny Fujikawa ile Çıkmaya Başladı

Magazin gazeteleri Kate Hudson'ın Brad Pitt ile çıkmasıyla ilgili sahte hikayeler uydururken, gerçek hayatta Danny Fujikawa ile romantizme yeni başlıyordu. İkili, 15 yıl önce, Fujikawa’nın üvey kardeşleri Hudson’ın en yakın arkadaşları Sara ve Erin Foster aracılığıyla tanışmıştı. İlk randevularına gittikleri 2016 yılına kadar değildi ve Nisan 2018'de çift hamile olduklarını açıkladı. Onların kızı, Rani Rose Hudson Fujikawa doğdu 2 Ekim 2018.

Peki ya Tom Cruise?

Mart 2020'de Yeni fikir tamamen çılgın bir hikaye icat etti Tom Cruise, Kate Hudson'ı 'takip etti' Katie Holmes ile evlenmeden önce. Bu güvenilmez çıkış için bile üç tabloid ana dayanak noktası Hudson, Cruise ve Holmes'u tek bir hikayeye sığdırmak etkileyici bir başarıydı. Sol alan gibi görünüyorsa, çünkü öyleydi.

Dedikoducu Polis Hudson'ın görünmesinden sonra tabloid'in sahte raporu hayal ettiğini açıklayan tamamen yanlış iddiayı çürüttü Ellen DeGeneres Gösterisi ve hakkında eğlenceli bir hikaye anlattı Süper silah yıldız yıllar önce partilerinden birini çökertiyor. Cruise, Hudson ve arkadaşlarıyla takılmak için çite tırmanmış olması, magazin gazetesinin iddia ettiği gibi, onunla evlenmek istediği anlamına gelmez.

Magazin dergileri yanlış hikayeler icat etmeye devam etti

Kate Hudson’ın Danny Fujikawa ile ilişkisi, magazin dergileri için bir mıknatıs olmuştur. Daha geçen ay Dedikoducu Polis çiftin sadece nişanlandığına dair sahte bir hikayeyi çürüttü, ki bu da değillerdi, başka bir çocuk bekliyorlar , ki bunlar değildir. Hikaye, Goldie Hawn ve Kurt Russell'ın haberlere “kör olduğunu” iddia edecek kadar cesurdu ve kızlarına düğüne katılmayacaklarını söylediler. Minnettarım, açıkladığımız gibi, hikayede doğru bir cümle yoktu.

Açıkçası çok oldu Fujikawa ve Hudson hakkında hikayeler onları düz tutmak zor. Tekrar eden bir motif şudur: Fujikawa Hudson'ı 'terk etti' göre dahil Star , oyuncu doğum yapmadan iki ay önce doğum odasında. Kulağa ne kadar dramatik gelse de, gerçeklikten o kadar uzaktı ki, gülmemiz gerekiyordu. Kate Hudson'ın renkli bir buluşma geçmişi var, ancak güvenilmez dergiler tamamen uydurmalar üretmeye devam ettiği için bu, magazin dergilerini tatmin etmek için yeterli değil.