HollywoodLife Çarşamba günü hakkında bir haber yayınladı Kate Hudson 'Nihayet' onunla arasında 'neler olduğunu' açığa çıkarıyor Brad Pitt . Webloid'in bahsetmediği şey, oyuncunun siteyi yalancı olarak ifşa etmesidir. İzin vermek Dedikoducu Polis açıklamak için.Yaklaşık bir yıl önce, HollywoodLies, bilindiği gibi, yanlış bir şekilde iddia etti Pitt ve Hudson çıkıyordu Avustralya gazetesinden doğru olmayan bir haber aldıktan sonra Kadınlar Günü . Çıkış, aktörün Angelina Jolie'den ayrılmasının ardından 'işe odaklanırken' Hudson ile 'perde arkasında' yeni bir romantizm başlattığını iddia etti. İddiayı doğrulamadan, çevrimiçi yayın heyecanla sordu: 'Elimizde GERÇEKTEN ateşli yeni bir çift var mı?'Dedikoducu Polis Sadece iddiaların doğru olmadığını öğrendik ve Pit-Hudson'ın flört dedikodularını ilk çalan biz olduk. Gazeteler bunu beğendiğinde gerçeği kurgudan haklı olarak ayırmaya devam ettik. Star Hudson'ın Pitt'in bebeğine hamile olduğu hakkında hikayeler uydurmaya devam etti. HollywoodLies ise tüm düzeltmeleri isteyerek görmezden gelerek bu tür yanlış bilgileri yaymaya devam etti. Temmuz ayı gibi yakın bir tarihte, blog Hudson'ın sözde hamile olduğu ve Pitt'in baba olup olmadığından emin olmadığı hakkında yanlış iddialar ortaya attı.

Mein 600 Pfund Leben Bernstein heute

Ancak Hudson'ın kendisi yalanlara karşı konuştuğuna göre, webloid bu yalanları nasıl yaydığını tamamen görmezden geliyor. 'Kate Hudson, Boşandıktan Sonra O ve Brad Pitt Arasında Neyin Olduğunu Nihayet Açıkladı', yeni hikayenin manşetini okur ve sitede Hudson'a, Salı günkü 'Canlı Neler Olur? onları aşağı. Hudson, 'Bu, tüm zamanların en çılgın söylentisiydi,' dedi.Aslında ne olduğunu doğruladı Dedikoducu Polis Mart ayında bildirildi: Hudson ve Pitt birbirlerini görmediler bile yıllar içinde. Ancak HollywoodLies, bu 'gerçeğin' aylarca ve aylarca mevcut olduğunu kabul etmiyor. Hudson'ın nihayet sona erdiği büyük bir gizem varmış gibi davranıyor ve aynı zamanda asılsız iddiaları hiç yaymamış gibi davranıyor. Çıkış aslında okuyucularına 'Kate Hudson ve Brad Pitt'in sevgili söylentilerine inandın mı?'

Yayın, blogun kendisinin söylentilere 'inandığını' asla kabul etmez. Ancak Hudson artık haberciliğimizi desteklediğine göre, HollywoodLife'ın geçen yıl yalan söylediğine ve genellikle ne hakkında konuştuğunu bilmediğine dair daha fazla kanıt sağladı.

Wofür ist Ynw Melly im Gefängnis?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.