Kate Hudson hem geç hem de yanlış olan bir raporun aksine ikiz kızları beklemiyor. Dedikoducu Polis aslında bu iddiayı Nisan ayında çürüttü. Şimdi rekoru yeniden düzeltebiliriz.

Wer ist mit Barbra Streisand verheiratet?

'K-Hud’un Sürprizi! 'İkiz Kızlar', yeni sayısında yanlış bir manşet okuyor KB . Makaleye göre, Hudson her zaman bir kızı olmasını istemiştir, ancak 'söylentilere göre kutlamak için daha fazla nedeni' vardır, kendisi ve erkek arkadaşı Danny Fujikawa 'aslında ikiz kız bekliyorlar'. Tabloid, aktrisin 'aslında fırında iki çöreği olduğu haberine sessiz kaldığını' iddia ediyor.Elbette, 'söylenti var' ifadesi, derginin ilk elden bilgisi veya doğrudan doğrulaması olmadığı konusunda bir ipucu. Aslında, hikaye ilerledikçe çıkış, TAMAM MI! Bir buçuk ay önce bastığımız makale ve oradan alıntılar, 'Sonraki bir ultrason, bir değil iki kızı karşılayacağını ortaya çıkardı.' KB eklenecek bağımsız rapor yok. Bunun yerine, kendi raporunu doldurmak için tamamen eski, çürütülmüş hikayeye güveniyor.

Gibi Dedikoducu Polis aktris sadece bir çocuk taşıdığını açıkça belirtti. Örneğin, Nisan ayında Hudson’ın Instagramında , orijinal 'ikizler' iddiasının ilk yayınlanmasından sadece iki gün önce, yakın arkadaşı Steven Tyler ile takıldığını yazdı ve bir fotoğrafın başlığını yazdı: 'Kız bebek bu hafta sonu Papa Tyler'dan bazı güzel kucaklamalar aldı. Hudson'ın 'kız bebek' kelimesini çoğul olarak değil, tekil olarak söylediğine dikkat edin. Aslında, 1 Mayıs'ta bir sonraki Instagram gönderisinde , 'üç ve dört' değil, 'üç numara' nı beklemek hakkında yazdı.

Ayrıca, ne zaman Hudson konuştu İnsanlar geçen ay üçüncü hamileliği hakkında , o ve gelecekteki kızının sayısı hala erkekler, Fujikawa ve iki oğlundan daha az olduğu için evinde hala “sayıca az” olacağını söyledi. Açıkçası, iddia edildiği gibi gerçekten ikiz kız bekliyor olsaydı, cinsiyet oranı üç ve üç arasında dengelenirdi. Ve sadece bir hafta önce, Hudson Instagram'da bir fotoğraf paylaştı '#Shesgettingbig' hashtag'iyle yaptığı çıplak yumruğundan. Özellikle, ' Onlar büyümek.'

Sonuç: TAMAM MI! Nisan ayında yanlış da olsa ilk iddia eden oldu Hudson ikizleri bekliyor . Şimdi KB çekişmeyi Haziran ayında da gecikmeli olarak tekrarlıyor. Zaman geçmesine rağmen, dergi iddianın doğruluğunu kanıtlayacak yeni bir kanıta sahip değil ve saygın hiçbir yayın organı da doğrulama sunmadı. Aksine, Hudson'dan sadece bir kız çocuğu doğurduğuna dair daha fazla kanıt var. Ve yayın, yolda iki bebeği olduğunu 'sessiz tuttuğunu' rahat bir şekilde iddia ederken, kuşkulu bir şekilde neden hiçbir zaman bir neden sunmuyor. Sonuç olarak, Dedikoducu Polis bu ikizlerin hikayesinin hala doğru olmadığını belirledi.

Neueste Nachrichten zu Brad Pitt und Jennifer Aniston

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.