Yaptı Kate Hudson ve Goldie Hawn tatilleri ilgili ortaklarıyla savaşarak geçirmek, Danny Fujikawa ve Kurt Russell ? Gazetelerden birinin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir.

Hudson ve Hawn, tatil boyunca önemli arkadaşları ve ailelerinin diğer üyeleriyle birlikte Aspen'de tatil yaptılar. Göre TAMAM MI! ancak yolculuk gerilimle doluydu. Bir iddia edilen kaynak dergiye “Kate, Danny ile büyük bir kavga etti” dedi. “Herkes bu geziyi bağlayıp yeniden bağlamayı dört gözle bekliyordu ama bunun yerine Goldie ve Kate birbirlerini teselli etmekle meşgul buldular. Her şey büyük bir hayal kırıklığıydı. 'Sözde içeriden biri, Hawn ve Russell'ın Aspen'e varır varmaz, yoğun çalışma programı yüzünden 'deli gibi çekişmeye başladıklarını' iddia ediyor. Annesini bu kadar üzgün gördükten sonra Hudson, 'Danny hakkındaki hayal kırıklıklarını gidermeye başladı - ve işler kızıştı' diye ekliyor bilinmeyen ihbarcı.

John Mellencamp Meg Ryan Hochzeit

Sözde 'kaynak', Hudson'ın Fujikawa'yı 15 aylık kızlarıyla daha fazla ilişki kurması konusunda 'dırdır etmeye' başladığını iddia ediyor. “Kate, ağırlığını çekmesi gerektiğini söyledi ve Danny buna pek iyi tepki vermedi. Geri döndü ve ardından evden dışarı fırladı. '

Oradan, 'içeriden' Hudson ve Hawn Los Angeles'a eve döndüklerinden beri birbirlerine yaslandıklarını söylüyor. İlişkilerinden uzaklaşıp zihinlerini ve ruhlarını arındırmak için sadece kızlara özel bir seyahate çıkmaktan bahsediyorlar. İkisi de stresli bir tatil sezonu geçirdi, bu yüzden ihtiyaçları olan şey bu. '

Ancak, Hudson'ın Instagram sayfası çok farklı bir hikaye anlatıyor. Oyuncu, ortağı, erkek kardeşi ve Fujikawa'nın ailesinin üyeleriyle birlikte Aspen'de kayak yaparken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. 'Huji yokuşları vurdu' başlığını ekledi. Tabii ki, 'Huji' her iki ailenin de soyadlarının bir kombinasyonu olacaktır. Görünüşe göre Hudson partnerine çok bağlı hissediyor, öyle ki her iki aileyi de tek bir birim olarak tanımlıyor.

wer macht jaden smith date

Bu sırada paparazziler, Hawn ve Russell, Aspen'de bir akşam yemeğinin tadını çıkarıyor . Oyuncu gezi sırasında yüzünde kocaman bir gülümsemeyle görüldü. Hiç bir gerginlik yoktu. Geçen ay, Hawn, kendisi ve Russell'ın Instagram gönderisini paylaştı sette Noel Günlükleri 2 Russell’ın Noel Baba'sında Bayan Clause’u canlandırdığı. Hawn, 'Bir yıl sonra ve hala Noel Baba’nın çıngıraklarını çalıyorum ... Gerçek hayat Noel Baba'm Kurt Russell ile tekrar @ Noel eşyalar üzerinde çalışmaktan daha mutlu olamazdım.' Diye yazdı. Russell’ın çalışma programı için kavga etmenin aksine, yaklaşık kırk yıllık ortaklar şu anda birlikte çalışıyorlar.

Dedikoducu Polis çoktan tutuklandı TAMAM MI! Kasım 2018'de haksız yere Hudson ve Hawn ayrılıyordu . Bir yıldan daha uzun bir süre önce doğru değildi ve şimdi de artık doğru değil. Nisan 2018'de dergi yanlış bir şekilde şunu bildirdi: Hudson ikizlere sahipti . Oyuncu bir çocuğu doğurdu. Magazin gazetesinin bu hikayeye dahil olan herkes hakkında sıfır bilgisi var.

Wer ist Angelina Jolies Vater

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.