Kate Hudson 'boşaltmadı' Brad Pitt , yeni bir tabloid kapak hikayesine rağmen. İlk etapta asla çıkmıyorlardı. Bu sadece önceki sahte haberleri örtbas etmek için tasarlanmış sahte haberlerdir.

Gibi Dedikoducu Polis rapor edildi, Star ilk talep edildi Hudson ve Pitt 'takılıyorlardı' bir Kasım kapak hikayesinde. Dedikoducu Polis gerçek olmadığını doğruladıktan sonra uzun hikayeyi tamamen bozdu. Bunu, Aralık ayında Hudson'ın Pitt'in bebeğine hamile olduğunu iddia eden yanlış bir hikaye izledi. Ocak ayında uydurulmuş bir kapak, Hudson ve Angelina Jolie'nin Altın Küre'de bir 'hesaplaşması' yapacağını söyledi.Bundan sonra, tıpkı Dedikoducu Polis olmayacağını söyledi, yeni bir kapak haberi yanlışlıkla Hudson ve Pitt'in birlikte hareket ettiklerini iddia etti. Sonra Şubat ayında başka bir imal edilmiş kapak geldi, bu uydurma bir hikaye Hudson, Pitt’in çocuklarıyla buluşuyor . Sadece yapmadı Dedikoducu Polis bunların her birini doğru bir şekilde çürütmek, ancak Hudson'ın kardeşi Oliver alay etti bile Star bu tamamen sahte masalları satmak için.

der ursprüngliche jake von staatlicher bauernhofwerbung

Tüm bunlardan sonra, biz Mart ayında buradayız, Hudson, Danny Fujikawa ile halka açık bir şekilde çıkıyor ve tabloid, altına gömdüğü yalan dağından kurtulmaya çalışıyor. Yani, Çarşamba günkü yeni kapak 'Bitter Kate Dumps Brad!' Konunun içinde şöyle yazıyor: “Kate Hudson ve onun söylenti aşkı Brad Pitt için yüzük takmayı reddedene kadar işler çok hızlı ilerliyor gibiydi. Şimdi onların peri masalı aşkını frenliyor. '

Sözde 'içeriden' biri çıkışa şunu söyler: 'Kate, Brad'e ne kadar düşmüş olursa olsun, hayatının geri kalanını onunla geçirmeyi ciddi bir şekilde düşünmek de dahil olmak üzere, koridorda tekrar yürümeyi düşünemeyecek kadar karanlık bir yerdedir. . Eminim Kate bunu anladığında, ilişkilerinin bu kadar kısa sürede ne kadar ilerlemiş olmasına rağmen bunu bir gün arama zamanının geldiğine karar verdi. '

Tabii ki, bunların hiçbiri Hudson'ın hamile olduğu ve aktrisin Pitt ile yaşadığı iddia edilen önceki iddialarıyla uyuşmuyor. Utanç verici yayın aslında 'Brad’in küçük çocuklarıyla oyun oynaması ve onun eve taşındığı hakkında haberler' in romantizmi karmaşıklaştırdığını öne sürerek geçmişteki gerçeklerini küçümsemeye çalışıyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu makalenin bir Jolie bileşeni de var ve derginin iddia edilen ihbarcısının 'Angie'den Kate'den' Brad’in toparlanması 'olarak bahsettiğini bile duydum.

Rock of Love Staffel 1 Mädchen

Tüm bunlar, magazin gazetesinin yalanlarını en aza indirgemek ve hasar kontrolü yapmak için yaptığı şeffaf bir girişim. Star defalarca sahte haberler yayınladı ve şimdi daha da sahte haberler yayınlayarak bundan kurtulmaya çalışıyor. Aslında, Dedikoducu Polis Hatta bir haftadan daha uzun bir süre önce, çoğu kez itibarını yitiren derginin yanlış anlatıdan bir çıkış yolu aradığı söylendi. Gerçek şu ki: Hudson ve Pitt çıkmıyorlardı ve kendi temsilcisinin özellikle söylediği gibi, yıllarca birbirlerini görmediler bile. Dedikoducu Polis . Bu nedenle, Hudson onu aniden terk etmedi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.