Vardır Kate Hudson bebek babası tarafından 'terk edildi' Danny Fujikawa ? Yeni bir tabloid kapak hikayesinin arkasındaki dayanak budur. Ancak rapor yüzde 100 doğru değil ve Dedikoducu Polis kanıtlayabilir.

George Clooney erwartet ein Baby

Son sayısına göre Yaşam tarzı , Hudson, Fujikawa tarafından 'terk edildikten' sonra 'tamamen harap oldu'. Çıkış ayrıca, 'Üç çocuklu bekar bir anne olmakla uzlaşmak Kate için kolay olmadı' diyor. Adı açıklanamayan ve basitçe 'kaynak' olarak tanımlanan bir kişi, 'Bölünmesi konusunda bir güvensizlik içinde,' diyor.Öyleyse, sözde ayrılığın nedeni neydi? Yayının anonim 'kaynağı', Fujikawa'nın 'vahşi yaşam tarzından nefret ettiğini' iddia ediyor. Ve amacına ulaşmak için, Ekim'de nasıl bir Cadılar Bayramı partisi ve Nisan'da 40. doğum günü için bir parti düzenlediğini not ediyor.

Belki de bu olayların hiçbiri sıra dışı ya da 'çılgınca' gelmediği için, yayının son derece şüpheli habercisi, 'Danny hariç, içkilerin aktığı ve herkesin iyi vakit geçirdiği' bir 'yeni bash' olduğunu iddia ediyor. 'Kaynak' Fujikawa'nın tüm partilerden bıktığını ve Hudson'a 'yeter artık yeter' dediğini söyledi. Göze çarpan bir şekilde, magazin dergisi, doğum günü ve Cadılar Bayramı partilerindeki katılımcı listesinden sarsılmasına rağmen, sözde 'bash' ın ne zaman gerçekleştiğini veya orada kimin olduğunu asla belirtmez.

Yayın, herhangi bir kanıt olmaksızın ayrıca, Hudson ve Fujikawa'nın diğer erkeklerle 'flört etmesi' konusunda 'sayısız patlamalar' yaşadıklarında ve aktrisin 'Danny'den daha zengin' olması konusunda çatışmalar yaşadıklarında ısrar ediyor. Çıkış, Hudson'ın, 'Kate'i bir Hollywood hanedanından gelen biriyle ayarlamayı çok sevecek' annesi Goldie Hawn da dahil olmak üzere herkesten neyse ki muazzam bir 'destek' aldığını da ekliyor. Ve bu alt gruptan doğru bir adam yoksa, sözde 'kaynak', 'Goldie, artık Brad [Pitt] 'in resmi olarak bekar olduğunu düşünüyor, o ve Kate gerçekten harika bir çift olacaklarını düşünüyor.' Merakla, dergi aynı sahte iddiada bulundu. Hawn, Hudson'un Pitt'le çıkmasını istiyor tam iki yıl önce.

Magazin dergisi kapak hikayesini sözde 'kaynağı' diyerek bitiriyor: '[Hudson] bir daha asla aşkı bulamayacağından korkuyor ... Sonunda bekar ve yalnız kalmak istemiyor.' Neyse ki, bunun için endişelenmesine gerek yok çünkü Hudson, Fujikawa tarafından asla 'terk edilmedi'. Sekiz ay önce Ekim ayında kızı Rani'yi karşılayan çift, hala çok birlikte. Ve bu sadece Dedikoducu Polis bunu söylüyor. O da Hudson.

Aslında, aynı zamanda derginin uydurma öyküsünü de çürütüyoruz, aktris Fujikawa ve çocukları İtalya'nın Amalfi Sahili'nde tatil yapıyorlar. Hudson, Fujikawa'nın yanında öğle yemeği yediği bir Instagram hikayesini bile paylaştı. Ve sadece birkaç gün önce, Hudson ayrıca Instagram'da bir video yayınladı Fujikawa'nın unsuz muzlu krep yaptığı duyulabilir.

Ünlü dergiler Hudson hakkında çok şey yazmayı severler, ancak çoğu zaman yanlıştırlar. Yaşam tarzı Kardeş satış noktası, Star , bir yıl önce bir kapakta iddia edildi Hudson, Fujikawa tarafından 'terk edildi' hala kızlarına hamileyken. Bunu, aynı derecede hayali bir ön sayfa makalesi izledi. Dedikoducu Polis nasıl olduğu hakkında düzeltildi Hudson, Fujikawa tarafından doğumhaneye 'terk edildi' . Rani daha doğmadan tam iki ay önce bu raporun nasıl yayınlandığından bahsediyor. Sadece 'terk edilmesi' gerekenler, magazin dergilerinin güvenilmez kaynaklarıdır.

Ellen Degeneres lässt sich scheiden

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.