Kate Hudson tanışmadı Brad Pitt Uydurma bir tabloid kapak hikayesine rağmen çocukları. Dedikoducu Polis sadece uydurma raporu bozabilir.

Yeni kapak Star “Kate, Brad’in Çocuklarıyla Buluşuyor!” diye bağırıyor. Konunun ön yüzünde bir 'Malibu'da Oyun Tarihi' var ve hatta Pitt'in çocuklarıyla ve Hudson'ın kamera ile fotoğraflarını içeriyor. Ancak bu resimlerin birbiriyle hiçbir ilgisi yok. Aynı anda alınmadılar ve dergi, bu hayali “oyun gününden” geliyormuş gibi yaparak okuyucuları aldatmaya çalışıyor.Yayın, baskının içindeki tüketicileri yanıltmaya devam ederek, “Bir ilişki dönüm noktası anından bahsedin! Kaynaklar, Brad Pitt'in Kate Hudson'la olan aşkını çocuklarıyla birlikte bir plaj gününe getirerek bir sonraki seviyeye taşıdığını söylüyor. ' Sözde bir 'kaynak', 'Güldüklerini ve kıyı boyunca bir frizbiyi kovaladıklarını duydum ve Brad havacı gölgeler ve hakiler giyerken, Kate ten rengi bacaklarını gösteren kısa şortlar giydi' dedi. (Bu gardırop açıklamalarının hiçbirinin kapaktaki resimlerle eşleşmediğini bile belirtmek gerekir.)

“Herkes ayakkabısını tekmeledi ve ayakları ıslandı. Saatlerce kaldılar ve en iyi zaman geçirdiler. Eminim büyük ve mutlu bir aileye benziyorlardı, ”diye devam ediyor bu sözde buluşma hakkında son derece spesifik ama kurgusal ayrıntılara sahip olan sözde muhbir. 'Brad, çocuklarının Kate ile bu kadar iyi anlaşmalarına sevinmiş olmalı ve bir noktada, suda bir gezintiye çıktıklarını duydum.'

Magazin gazetesi bunu bir 'halka açık gezi' ve 'görünüşe göre [Hudson] onun yavrularıyla ilk tanışması' olarak kabul ediyor, bu olay aslında hiç olmamasına rağmen. Makalenin geri kalanı, Angelina Jolie’nin bu var olmayan 'oyun gününe' karşı 'canlı' olduğu söylenen sözde tepkisiyle dolu. Yine de ilginç bir şekilde bahsedilmedi, derginin Aralık ayı kapak hikayesi Hudson, Pitt’in bebeğine hamileydi .

Star daha fazla yalan haber satarken büyük yalan söylendiğini rahatlıkla unutuyor. Tüm Pitt-Hudson anlatısı, açıkça gerçeği söylemektense okuyucuları manipüle eden vicdansız yayın tarafından üretildi. Ve gerçek şu ki: Hudson, Pitt’in çocuklarıyla bir oyun randevusunda tanışmadı ve iki yıldız çıkmıyor bile. Pitt'e yakın gerçek bir gerçek hayat kaynağı, yalnızca Dedikoducu Polis O ve Hudson 'yıllardır birbirlerini görmediler.'

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.