Bir tabloid iddiaları Kate Beckinsale 'gölgeleniyor' Pete Davidson ve aşklarını neden bitirdiğine dair ona bir sebep vermeyeceklerdi. Hikaye yanlış. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Aktris ve 'Saturday Night Live' yıldızı, yaklaşık dört aylık flörtün ardından Nisan sonunda ayrıldı ve NW'ye göre ilişki iyi bitmedi. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: “Pete oynandığını hissediyor ve acı dolu bir dünyada, en azından bu hiçbir yerden çıkmadığı için değil. Avrupa'ya tatile gitmeyi planlıyorlardı ve ona evinin anahtarını vermişti - sonra birdenbire, her şey sona erdi. 'İddia edilen kişi ayrıca Beckinsale'in 'SNL' yıldızına ayrılık için bir açıklama yapmayı reddettiğini iddia ediyor, ancak arkadaşları sözde 'dövmeleri eşleştirmesini' ve ona 'günde yüz metin' göndermesini istediği için onu korkuttuğuna inanıyor. Şüpheli bahşişçi ekliyor, 'Adil olmak gerekirse, Kate onu çok yoğun olmaması konusunda uyardı ve bunun biraz eğlenceli olacağı konusunda herkese açıktı.'

Bunların hiçbiri uzaktan doğru değil. İnsanlar ünlülerle ilgili haberler için çok daha güvenilir bir kaynak olan dergi, KB , bunu bildirdi Beckinsale ve Davidson’un ayrılığı 'dostane' idi. Yayın, uzak mesafenin ayrılıklarında önemli bir faktör olduğunu ve her ikisinin de 'çok yakın zamana kadar bunu düzeltmeye çalıştıklarını', ancak sonuçta kendi yollarına gittiğini belirtti. Bir başka saygın ünlü haber kaynağı olan 'Entertainment Tonight' da benzer şekilde şunu bildirdi: Beckinsale ve Davidson, 'hala arkadaş canlısı ama romantik şartlarda değiller.'

Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis Kayıtta konuşamayan Beckinsale'e yakın bir kaynakla görüştü, ancak derginin olaylarla ilgili açıklamasında hiçbir gerçek olmadığını bize temin etti. Bu, aktris ile 'SNL' yıldızı arasındaki romantizmi çevreleyen bir hikayeyi çürütmek zorunda kaldığımız ilk sefer olmayacaktı. Mart ayında, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde rapor ettiği için bir tabloid'e seslendi Beckinsale ve Davidson birlikte taşınıyordu .

O esnada, KB komedyenin aşk hayatına dair sıfır içgörü sahibi olduğunu şimdiden kanıtladı. Geçen yıl, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu Davidson, Ariana Grande'den bir bebek bekliyordu . Sahte raporu düzelttikten kısa bir süre sonra ikili romantizmi sona erdi. “SNL” yıldızının Grande'den ayrılması bazı kalıntı dramalarla sonuçlansa da, onun Beckinsale'den ayrılmasında durumun böyle olduğunu gösteren hiçbir şey yok. Çizgi romanı 'gölgelediği' fikri doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.