Katherine Von Drachenberg, namı diğer Kat Von D , ünlü ile kötü şöhret arasında bir yerdedir. Dövme sanatçısı ve modeli, en çok TLC’nin reality şovundaki çalışmasıyla tanınır. LA Mürekkep . Gösteri dört sezon sonra sona erdi, ancak TV kişiliği kendisine bir isim vermeye devam etti. Sanat eserlerini ve dövmelerini içeren ilk kitabını 200 yılında yayımladı. Televizyondaki zamanına ek olarak, Von D aynı zamanda yüksek profilli ilişkileriyle de tanınıyordu. Eski sevgililerinden biri medyanın kişiliği hakkında konuştu ve söyleyecek güzel şeyleri yoktu.

Oliver Peck eski karısı Kat Von D'yi utandırıyor

Eski Hattat Yargıç Oliver Peck, Von D ile dört yıl evli kaldı. İki dövme sanatçısı 2003'te evlendi, ancak daha sonra Ağustos 2007'de ayrıldı ve aynı ay boşandı. Peck ile evlendikten sonra, Von D diğer TV kişiliği Jesse James ile çıktı. Hatırlamayanlar için Jameshile skandalına karıştı aktris Sandra Bullock ile evliydi . James ve Von D'nin bir ilişkiye girdiği söylendiğinde, Peck'in bu konuda söyleyecek kötü şeyler dışında hiçbir şeyi kalmamıştı.İle konuşurken Haftalık Temas halinde , Peck açıkça James ve Kat Von D’nin ilişkisinin 'sahte' olduğunu iddia etti. 'İlişkinin sadece bir tanıtım dolandırıcılığı olup olmadığını kim bilebilir - ilgi odağı olmak için her şeyi yapacaktır,' Peck belirtti . Daha sonra, ikisi evlendiğinde onu aldattığını iddia ederek eski karısına ateş ederek devam etti. Sahip olduğu her arkadaşını mahvetmekten başka bir şey yapmadı. Beni aldattı, her şeyi mahvetti ve beni terk etti ”diye iddia etti.

Ve James’in Kat Von D ile olan ilişkisine gelince, Oliver Peck ikisinin çok uzağa gittiğini görmediğini söylemekten çekinmedi. 'Onunla hiçbir şeyin uzun süreceğini sanmıyorum,' dedi Peck. Görünüşe göre haklıydı. Von D ve James, o yıl ayrılmadan önce 2011'de kısa bir süre nişanlandılar.

Eski Hattat yargıcın kendi sorunları var

Peck'e gelince, ilgilenmesi gereken endişeleri var. Peck en çok şu anki hakimlerden biri olarak biliniyordu. Hattat son 13 sezon için. Ocak 2020'de, Peck artık gerçeklik yarışma şovunda olmayacaktı . Myspace'den bir fotoğraf, Peck'in internetinde siyah yüzlü bir kostüm ve göğsünde büyük bir 'N' ile yeniden ortaya çıktı. Bu tatsız fotoğraf, Peck’in gösteriden ayrılmasına yol açtı, ancak Peck Instagram'dan özür diledi.