İddia eden yeni bir rapor Karrueche Tran potansiyel olarak eski erkek arkadaşla karşılaşmaktan 'korkuyordu' Chris Brown Pazar gecesi BET Ödülleri'nde tamamen uydurma. Dedikoducu Polis bu sahte haberi ifşa edebilir.

ist Sharon Osbourne, der das Gespräch verlässt

Gibi Dedikoducu Polis rapor edildi, model bir Brown aleyhine beş yıllık yasaklama emri bu ayın başlarında, ilişkileri sırasında fiziksel olarak tacizde bulunduğunu ve onu öldürmekle tehdit ettiğini iddia etti. Yine de Tran, Los Angeles'ta Pazar günü düzenlenen ödül töreninin sunucusuydu ve Brown performans sergilemeye hazırdı. Fakat HollywoodLife şimdi yanlış bir şekilde modelin bütün gece güvenliği için korktuğunu iddia ediyor.

Sözde bir 'kaynak' siteye şöyle diyor: 'Karrueche her zaman arkasını izliyordu ve ne bekleyeceğini gerçekten bilmiyordu ... Chris'le karşılaşacağı için çok korkmuştu.' Prizin şüpheli içeriden biri, Tran'ın etkinlikte 'bir şey olabileceğinden kesinlikle korktuğunu' ve 'her zaman iğneler üzerinde durduğunu' söyleyerek devam ediyor. Ancak olayların bu açıklaması tamamen yanlıştır.

Pazar günkü BET Ödülleri'nden önce Tran'a Brown'un binada olacağı bildirildi ve şovun yapımcıları, rapçiye karşı yasaklama emrini yerine getirmek için özel önlemler alma sözü verdi. TMZ'ye göre model Brown sahnede performans sergilerken bir bekleme odasına yerleştirildi ve gösteri sırasında hiçbir noktada seyircilerin arasına hiç oturmadı. Gösteriyi düzenleyenler ayrıca iki yolun sahne arkasında asla kesişmemesini sağladı. Model önceden Brown'un uzakta tutulacağının farkındaydı, bu yüzden bir karşılaşma için asla endişelenmedi.

Jennifer Lawrence und Taylor Swift

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Ayrıca duruma yakın bir kaynakla görüştü ve bize Tran'ın BET Ödülleri sırasında güvenliğinden 'korkmadığını' garanti etti. Elbette HollywoodLife, nihayetinde yanlış olduğu kanıtlanmadan önce durumlara dair bir anlayışa sahip olduğunu rutin olarak iddia ediyor, bu yüzden bu son örnek şaşırtıcı değil.

Geçen yıl, Dedikoducu Polis siteyi haksız yere iddia ettiği için çağırdı Brown ve Tran tekrar birlikteydi , ki kesinlikle durum böyle değildi. Ve ikisi hala çıkarken, yanlış haber yaptığımız için webloid'i bozduk. Brown ve Tran evleniyorlardı , belli ki asla olmadı. Bu son makale de aynı derecede sahtedir.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.