Yaptı Karlie Kloss Davet et Katy Perry TV şovunda çünkü Taylor Swift görünmeyi reddettiniz mi? Bir rapor, Swift'in bir daveti geri çevirdiğini ve modelin Perry'yi 'kin gütmeden' ayırtmasını sağladığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeye baktı.

Göre Star , Swift, 'rakip' Perry'yi Freeform'un 'Karlie Kloss ile Film Gecesi' programına davet ettikten sonra Kloss'u 'kadrosundan' 'kovdu'. Dizide, ağ 'Never Been Kissed' gibi sevilen bir filmi yayınlarken, ünlü arkadaşlarla oyun oynayan, pişirme ve sohbet eden modeli içeriyor. Katılımcılar arasında Kaia Gerber, Victoria Justice, Jourdan Dunn, Ruby Rose, Ashley Graham ve Kendall Jenner yer aldı.Ancak tabloid, Swift'e konuk olma fırsatı verildiğinde, uzun süredir arkadaşını hayal kırıklığına uğrattığını iddia ediyor. 'Karlie aylarca Taylor'a şovda yer alması için yalvardı, ama özür dilemeye devam etti,' sözde 'ortak arkadaş' dediği aktarıldı. Sözde bir arkadaşın neden dedikodu medyasıyla konuştuğu belirsizdir ve sözde 'bahanelerin' ne olduğu söylenmemiştir.

Bununla birlikte, kanalın sözde ihbarcısı, Kloss'un 'bıktığını' iddia ediyor ve Swift'e, ayrılıklar, şarkıcının cinsel saldırı davası ve Kim Kardashian ile olan kan davası. Ancak yayın, Swift'in Kloss'un onu programda görünmesi için suçladığı ve 'en iyi arkadaşını engellediği' iddiasıyla 'kızdığını' iddia ediyor. Onu sosyal medyada engelledi mi? Cep telefonunu engelledi mi? Tabloid söylemiyor.

Ancak derginin aldatıcı 'kaynağı', Kloss'un 'yaralandığını ve şok olduğunu', bu yüzden 'şovunda Katy vardı' diye devam ediyor. Yine de Perry'nin yer aldığı hiçbir bölüm yayınlanmadı ve geçen Ekim ayında 'Film Gecesi' duyurulduğunda konuk yıldız olarak listelenen birçok ünlüden biri değildi. Şov ayrıca haftalardır yayınlanmadı ve şimdiye kadar halka açık bir yayın planlanmadı.

İşte devam ediyor gibi görünüyor: Dizi geçen sonbaharda ilk kez duyurulduğunda, The Blast, Swift'in 'Move Night' a katılmayı 'kibarca reddettiğini' bildirdi. 'planlama sorunları' nedeniyle. Bu ayın başlarına ileri sarılacağı zaman Kloss ve Perry birlikte takıldılar . Anlaşılan Star Şimdi, Kloss'un Perry'yi şovuna getirmesiyle ilgili bu anlatıyı oluşturmak için bu iki ayrı şeyi birleştirmeye karar verdi. Ancak olayların bu versiyonu desteklenmemektedir.

Şarkıcı kampının yalanladığı iddia edilen, güvenilir hiçbir yayın Swift ve Kloss'un programla ilgili bir anlaşmazlık yaşadığını bildirmedi. Ayrıca şu anda Perry'nin 'Film Gecesi' nde görüneceğine dair bir belirti de yok. Dahası, magazin dergisinin bu tür yıldızları içeren dostluk sıkıntıları uydurduğu belgelenmiş bir geçmişi var. Örneğin, geçen Eylül ayında dergi, Anna Kendrick ve Blake Lively, Swift yüzünden anlaşmazlığa düştüler. . Çıkış, Swift ve diğer kadın ünlülerle 'kötü kan' hakkında yazmak isteyebilir, ancak hikayeleri genellikle asılsızdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.