Karl Cook ve Kaley Cuoco yıllardır evliyim ve uyumsuzluğa dair herhangi bir meşru kanıt bulmak zordur. Yıllarca, insanların binicilik hakkında bildiği tek şey şuydu: o ve karısı ayrı yaşadılar - o zamandan beri birlikte taşınmalarına rağmen, yeni evleri nihayet tamamlandı. Yine de, bu kadar popüler bir aktrisle evli biri olarak, ünlü medyadan çok özel bir haber alıyor. İşte Cook hakkında söyledikleri ve ona gerçekte neler olduğu.

Ayrı Yaşayan Şey Kayda Değer

Az önce bahsettiğimiz gibi, Karl Cook ve Kaley Cuoco ilişkilerinin çoğu için kendi yerlerinde yaşadılar. Cuoco'nun bir noktada bir röportajda tembel bir şekilde bahsettiği ve vahiy, ikisi evlendikten sonra bile ilişkinin durumu hakkında bir ton dedikodu çıkardı. İlk evlilik yıl dönümlerinde Yaşam tarzı esasen şunu iddia eden bir söylenti yayınladı: ayrı yaşama kararları ilişki için kötü işaretlere işaret etti. İsimsiz bir ihbarcı, 'Kaley'in Karl'la yaşamamasının nedenlerinden biri, hemen hemen her şey için çatışmalarıdır,' dedi. 'Çok farklı kişilikleri var.' Çift için her şey yolundaymış gibi görünse de, çatışma bir işaretti ve 'arkadaşlar, boşanmalarının an meselesi olduğundan korkuyorlar.'Çift bir araya geldikten sonra bile, yaşam durumları hakkındaki sürekli yorumlar devam etti. Örneğin, Kadınlar Günü birkaç hafta önce Kaley Cuoco ve Karl Cook’un evlilik esasen parçalanmaya mahkumdu . Çıkış, evlilik çekişmelerinin sorumluluğunun çoğunu doğrudan Cuoco'ya yükledi ve eski evini sattığını ve paylaşılan yeni eve biraz fazla hızlı taşındığını iddia etti. İsimsiz bir kaynak, 'Herkes, New York'ta, Los Angeles'taki yeni evlilik evlerinden olabildiğince uzakta bir kaçış yeri aradığı için bu satışı hızlı izlediğine inanıyor,' dedi. 'Zavallı bir ahmak tarafından eşiği aştığı anda bir çıkış stratejisine sahip olmak Kaley'in tipik bir örneğidir.'

O salak tabii ki Cook'du. Cuoco, onu tam anlamıyla etkileyici evlerine taşıyan Cook'un Instagram hikayesiyle taşındığını duyurduğundan beri, kaynak, pahasına bir şaka yapma ihtiyacı hissediyor gibiydi. Ayrıca, çiftin sosyal medya paylaşımlarının gösterdiğine rağmen, ilişkide ciddi sorunlar olduğunu da eklediler: 'Bu evlilik saatli bir bomba. Birlikte hareket etmek, onu sadece başlatacaktır. ' Dergi, anlaşmazlığa neyin neden olduğunu veya neyin üzerinde kavga edebileceğini tam olarak açıklamadı, ancak boşanma kararına güveniyordu.

Kaley Cuoco'nun Patron Olduğu Sanılıyor

Dedikodunun bir başka bölümü ise tamamen farklı. Eşit taraflı bir bölünme yerine, şaşırtıcı miktarda söylenti, Cook'u bir tür itaatkâr veya koca koca olarak tasvir eder. TAMAM MI! dedi ki Cook baba olmaya hevesliydi Cuoco ile evlendikten sonra, ancak sonuçlanıncaya kadar herhangi bir aile planını bekletti. Big Bang Teorisi . Derginin içindekiler onlara, 'Karl bir süredir bir aile kurmaya hevesliydi, ancak Kaley için ilkel bir TV şovunu çekerek bir hamilelikle oynamayı hayal etmek zordu' dedi.

Bu tek zaman değildi Big Bang Teorisi dengesiz bir ilişki olarak algıladıkları şey hakkında spekülasyon yapan birkaç yayın gündeme geldi. Star daha önce şovu çekmenin stresinden bahsetti Cook hakkındaki bir parçada görmezden gelinmiş hissediyor . Gazetenin anonim kaynağına göre, 'Bu çok büyük bir sorun. Ona herhangi bir ilgi gösterdiği tek zaman, hafta sonları, atlarını görmeye gittikleri zamandır, ki bu ortak noktaları neredeyse budur. Kaley, geri kalan zamanların hepsi iştir. '

Bir de söylenti vardı. Küre Cook ve Cuoco'nun evlenmesinden kısa bir süre sonra. Aktris omuz ameliyatı oldu Düğümü bağladıktan kısa bir süre sonra ve dergi, sonuçta ortaya çıkan iyileşme sürecinin balayı dönemini bozduğuna inanmak için nedenler buldu. İçeriden biri, 'Kurabiye ve çayını ya da istediği her şeyi alması için ona sürekli emirler yağdırıyor' diye açıkladı. “Şimdiye kadar evlilik tamamen Kaley ile ilgiliydi! Karl kendini neyin içine soktuğunu merak ediyor olmalı. ' 'O zamandan beri evinde sıkışıp kaldı, sürekli talepleri yüzünden perişan halde!'

Muhtemelen bu hikayelerin en nazik ama en kaba olanı, sözde Kaley Cuoco’nun arkadaşlarından gelen mırıltılardır. TAMAM MI! bir zamanlar bunu bildirdi aktrisin yakın çevresi Cook'tan şüpheliydi boşanma sırasında onu mahvetme olasılığı nedeniyle. İsimsiz bir ihbarcı, 'İşler ters giderse ve ondan tahsil etmek isterse, babasının avukatlarından boşanma savaşı düzenleyecek bir ordusu var,' dedi isimsiz bir ihbarcı.

Karl Cook ve Kaley Cuoco Hakkındaki Gerçek

Bu söylentilerden anlaşılıyor ki dedikodu medyasının Karl Cook hakkında bildiği tek şey onun bir atlı olduğu. Aksi takdirde, en iyi ihtimalle yanıltıcı, en kötü ihtimalle kötü niyetli olurlar. Durumun basit gerçekliği, her ikisinin de ideal yaşam koşullarına sahip olana kadar ayrı yaşamalarıdır ki bu, çoğu sıradan insanda kıskançlık uyandıran bir senaryodur. Koronavirüs ve kendi kendini tecrit nedeniyle planları değişmiş olabilir, ancak şimdi onlara bakarak doğru kararı verdikleri aşikar. Hiç bu kadar mutlu görünmemişlerdi ve söylentiler bundan bahsetmese bile, gerçek şu ki Karl Cook ve Kaley Cuoco iyi bir çift.

https://www.instagram.com/p/CAywLRyhU5i/