Kardashianlar, özellikle kim Kardashian , Kris Jenner , ve Kylie jenner , çünkü Kanye West gizli kayıtlar tutuyor ve ailenin en karanlık sırları hakkında bilgi sahibi mi? Bir tabloid, Kardashians ile tutmak yıldızlar, rapçi onlara karşı çıkarsa 'kirli çamaşırlarını' daha fazla açığa çıkaracağına inanıyordu. Dedikoducu Polis iddiaları inceledi ve çok ihtiyaç duyulan bazı açıklamaları sağlayabilir.Kanye West Tüm Kardashian Sırlarını Saklıyor mu?

Temasta kısa bir süre önce, Kanye West’in yaz boyunca yaptığı Twitter rantında, Kardashian / Jenner ailesinin geri kalanının, West’in “çok ileri gitmesi” durumunda rapçinin kendileri hakkında daha da aşağılayıcı sırlar açığa çıkaracağından endişelendiğini bildirdi. Tabloid için oldukça tartışmalı bir kaynak şöyle açıkladı:

Kardashianlar çıldırıyor çünkü gizli kayıtları ve üzerlerinde kirli dosyalar var.

Kaynak ayrıca West'in 'estetik ameliyat sırlarından kimin kiminle yattığına kadar' aile hakkında 'her şeyi bildiğini' not etti. İçeriden 'Birkaç tweetle, tüm aileyi ve uğrunda çok çalıştıkları her şeyi yok edebilir,' diye devam etti, ona karşı yapmış olabilecekleri gerçek veya algılanan herhangi bir kötülüğün intikamı olarak.https://www.instagram.com/p/CBL7RCjAbjf/

Kanye West’in Crosshair'lerinde Sadece Kim Kardashian Değil

Kim 'umutsuzca yardım aramasını sağlamaya çalışıyor' olmasına rağmen, West onu dinlemeyi reddetti ve bunun yerine zararlı şekillerde 'misilleme yaptı'. Kaynak, karısının ailesine geri dönme girişiminde, ailenin reisi Kris Jenner'ı hedef alarak başlayabileceğini öne sürdü.

kat von d and oliver

Kanye, Scott'a [Disick, Kourtney Kardashian'ın eski sevgilisi] ve Lamar'a [Odom, Khloe Kardashian'ın eski sevgilisi] nasıl geleceği hakkında konuşmaya başlayabilirdi.Hatta içeriden biri nefes nefese açıkladı West, 'Khloe'nin Robert Kardashian'ın gerçek babası olmadığına dair şüphelerini' bile ortaya çıkarabilir. Bu skandal haberlerin ötesinde West, kız kardeşlerin estetik cerrahi sırlarını ifşa etmeye de başlayabilirdi. 'Kanye, Kim ve tüm kız kardeşlerinin prosedürleri hakkında bildiklerini paylaşmaktan çekinmez.' Özellikle Kylie Jenner, Batı'dan gelen bu saldırı hattına karşı hassastı, çünkü iddiaya göre hala ekşi olduğu gerçeği yüzünden. Forbes onu 2019'da milyarder olarak listeledi ve o değildi.

İkisi arasında kaybolan aşk yok, bu yüzden oraya onunla ve estetik ameliyatla gidecekti. Kim, Kylie'nin tam olarak ona benzemeye çalışmak için aynı doktorlarıyla aynı şeyleri nasıl yaptığına dair her zaman dedikodu yapar. Bu, Kanye'nin dosyalarında not edeceği bir şeydi.

https://www.instagram.com/p/CFvIfMNHAdX/

'Dosyalardan' bahseden kaynak, Kanye West'in tüm kirli küçük ayrıntıları yazdığından emin olduğunu ya da insanları onların bilgisi olmadan kaydettiğini iddia etti. 'Yazıyor herşey , ”Diye iftira attı içeriden,“ Ya da stüdyoya kaydediyor ve insanlar farkında bile değil. ” Sonunda, Kardashian / Jenner ailesinin yapabileceği tek şey, West'in bundan sonra ne yapacağını görmek için beklemektir.

Bundan sonra ne yapacağı konusunda endişeleniyorlar ve onu kızdırmak istemedikleri için dikkatli davranmaları gerekiyor. Bu sefer Kuzey bombasını attı - bundan sonra ne söyleyeceğini kim bilebilir?

Dedikoducu Polisin Kararı

Dedikoducu Polis bu saçma söylentiyi dinlendirebilir. Bu makalede bahsedilen sözde “sırların” birkaçı yıllardır kamuoyunun bilgisinde. Kanye West bu bilgiyle gerçekten ne kadar zarar verebilir? İnsanlar her zaman Kardashianları ve Jenners'ı özellikle Kim , Khloe , ve Kylie plastik cerrahi geçirmiş. Yıllardır Robert Kardashian'ın olmadığına dair söylentiler var. Khloe’nin biyolojik babası .

https://www.instagram.com/p/CAli2dVgNlL/

Piyasanın tanıttığı biraz yeni olan tek şey, Kris Jenner'ın kızlarının partnerlerine asıldığına dair söylentiler. Aile, kuruluşun ince baskıda bahsettiği tüm bu iddiaları zaten reddetti. Şimdilik, West kendi ailesinin peşinden gitmeyi bırakmış görünüyor ve gözünü dikmek açık diğer hedefler .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

ist Steven Assanti noch am Leben