Bunlar Kardaşyalılar 'kıskanmak Jennifer Lawrence Anneleriyle olan ilişkisi Kris Jenner ? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu, ama Dedikoducu Polis sadece onu vurabilir. Bize tamamen yanlış olduğu söylendi.

Göre Yaşam tarzı Jenner, 2015 yılında aktrisin 25. doğum gününde bir 'Kardashian'lara Ayak uydurmak' hayranı Lawrence'ı bir pastayla şaşırttığından beri, arkadaşlıkları 'Kardashian-Jenner kardeşler Kourtney, Kim, Khloe, Kendall'ın derisinin altına girdi. ve Kylie. ' Sözde 'Kardashian içerden' dergiye şöyle diyor: 'Kızlar J-Law ve Kris arasında devam eden telefon gabfestlerinden, metinlerden ve şakalaşmalardan bıktı.' İddia edilen kaynak 'Kıskançlığın da ötesinde' diyor.Angelina Jolie Bruder James Hafen

Yayın daha sonra hem Kardashian matriarch hem de Oscar ödüllü içkiyle dolu maskaralıkları hakkında ne zaman açık olduklarını ortaya koyuyor. Lawrence bir zamanlar Jenner’ın dolabında çırılçıplak kalmıştı. . Aktris, o akşam Lawrence'ın Kasım ayında 'Jimmy Kimmel Live' programında sunucu olarak onunla röportaj yaptığı sırada Kim ile konuştu. Ayrıca Lawrence'ın Jenner'ı Noel için bir oyuncak Porsche ile nasıl şaşırttığından bahsediliyor. Yaygın olarak bildirildiği gibi, Jenner, Lawrence'a Instagram'da herkese teşekkür etti , mini-Porsche'nin bir resminin yanında, “En iyi arkadaşım #Jenniferlawrence bana Noel için ne istediğimi sordu ve elbette bir Porsche, DUH dedim. Kızım hayal kırıklığına uğratmadı. Teşekkürler Jen Seni seviyorum !!! #bffsforever #christmassurprise #jlaw #soexcited. '

Bunun arka planını oluşturan tabloid, Jenner ve Lawrence’ın ilişkisinin anne babanın çocuklarının 'sinirlerini bozduğunu' savunuyor. Prizin sözde 'içeriden' iddiası, 'Kızlar bir nevi J-Law ile değiştirildiklerini hissediyorlar.' Yanlış bilgilendirilmiş veya muhtemelen üretilmiş ihbarcı, 'Kris'e bu kadar yaklaşmasına dayanamıyorlar,' sonucuna varıyor.

Wer sind Alec Baldwins Brüder

İki kadının yakın arkadaş olduğu doğru olsa da, arkadaşlıklarının Jenner’ın kendi kızlarının “sinirlerini bozduğu” veya “derisinin altına” düştüğü fikri saçmadır. Ama o zamandan beri Dedikoducu Polis her hikayenin gerçeklerini kontrol ediyor, çok sayıda Kardashian-Jenner kaynağına ulaştık ve magazin masalını kimse doğrulayamadı. Aslında, kusursuz içeriden aldığımız yanıtlar arasında 'doğru değil', 'yanlış' vardı ve derginin makalesini anlatan birkaç basılamayan kelime yanlıştı.

Verilmiş, biri almalı Yaşam tarzı Lawrence hakkında bir tahıl ve tuzla ilgili haber yapıyor. Aynı yayın Dedikoducu Polis Lawrence ve Darren Aronosky'nin ikisinin ayrılmasından kısa bir süre önce bir düğün planladıkları bildirildiğinde düzeltildi. Ayrıca, daha önce Jenner'ın Corey Gamble ile gizlice evli olduğunu, Calabasas belediye başkanlığına aday olduğunu ve Kim’in Paris'teki soygunu hakkında bir TV programı sunduğunu iddia eden aynı tabloid. Bahsi geçen makalelerden hiçbiri uzaktan doğru değildi ve Kardashianların Jenner’ın Lawrence ile arkadaşlığı hakkında “kıskanç” olmalarıyla ilgili güncel makale de değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.