Kardaşyalılar uydurma bir rapora rağmen Oscar tarafından yasaklanmadı. Dedikoducu Polis bu uydurma iddiayı özel olarak düzeltebilir. Bize bunun 'saçma' olduğu söylendi.

Göre Radar Çevrimiçi Kardashianlar, Akademi Ödülleri tarafından her yıl 'küçümsenir'. Sıklıkla kanıtlanmayan web sitesi, 'Oscarlar, bu yıl dünyanın en büyük yıldızlarından bazılarını bir araya getirdi' diyor ve bir kez daha 'Kardaşyalılar kilitlendi.' Sözde 'kaynak', çıkışa 'Kardashian'lar her yıl Oscar'a gitmek istiyor, ancak davet edilmiyorlar' diyor. Aynı görünüşte yanlış bilgilendirilmiş veya muhtemelen üretilmiş kaynak devam ediyor, 'Kris Jenner, tüm kızlarının En İyi Film ödülünü sunmasıyla sahnede olmayı çok isterdi, ama bu asla olmayacak.' Sözde bahşiş veren, 'Şov onları izleyiciler arasında bile istemiyor' diyor.Yeni başlayanlar için, Kardashianlar her yıl Oscar'lara 'yasaklanmıyor' veya 'kilitlenmiyor'. Film yıldızları olmadıkları için katılmıyorlar ya da Akademi Ödülleri'ne aday gösterilen filmlerde yer almıyorlar. Dedikoducu Polis Oscar'a yaklaşık bir düzine kez katıldı ve izleyicinin film insanları ve akrabaları veya tarihleriyle dolu olduğunu ve ödül şovunu takip eden birkaç gazeteci olduğunu ilk elden biliyor. Törene hiçbir bağı olmayan realite yıldızları için değil.

Garth Bäche mit Trisha Yearwood

Ek olarak, webloid görünüşte Jenner'ın 'tüm kızlarının En İyi Film ödülünü sunmasını' nasıl istediğini de uydurmuş. Yine, bu onur E! 'Deki yıldızlara gitmiyor ve Jenner bunun tamamen farkında. Oscar'da dağıtılan son heykel, her yıl geçmiş bir Akademi Ödülü sahibi tarafından takdim edilmektedir. Bu yüzden, gelecek yılın En İyi Filmini açıklayacak olan 'The Royals' kadrosuna güvenmeyin.

Ve 'dizinin onları seyirciler arasında bile istemediği' iddiası da kafa karıştırıcı. Elbette, 'dışarıda kalma' korkusu olmadan birinin konuğu olarak katılabilirler.

Makalenin yanlış iddialarına rağmen, Dedikoducu Polis Hala webloid'in Kardashian'ların Oscar'lara katılmalarının yasaklandığı şeklindeki ana iddiasını araştırdı ve Akademi içerisinden bir kişi, böyle bir emir veya politika olmadığı konusunda bize güvence verdi. Kusursuz kaynağımız 'Bu çok saçma' diyor.

julia roberts und richard gere heirateten

Elbette, Dedikoducu Polis bu uydurma hikayeye şaşırmaz. Uzun zaman önce, açığa çıkardık RadarOnline, yanlışlıkla Kim’in soygunuyla ilgili bir video içerdiğini iddia ettiği için Paris'te. Buna çok benzer ve Kardashian'larla ilgili bir dizi başka raporda, Akademi Ödülleri'nden men edilmelerine ilişkin bu son hikaye tamamen doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.