2021, realite televizyonu için bir dönemin sonunu işaret edecek Kardashians ile tutmak dizi finalini yayınlayacak. Acı tatlı bir an Kris Jenner , kim Kardashian ve ailenin geri kalanı. Bir tabloid, aile iflas ettikçe işlerin daha da kötüye gittiğini söylüyor. Dedikoducu Polis araştırır.haben sich tom brady und gisele getrennt?

'Harabelerdeki Kardaşyalılar'

Kapağı Star Kardashianların “400 milyon dolarlık borçla ezildiğini” söylüyor. 'Evlerini küçültüyorlar ve sahte yaşam tarzlarını sürdürmek için iş için yalvarıyorlar.' İçeriden biri '150 milyon doları olmadan KUWTK bankada maaş çeki… ayakta kalmak için çabalıyorlar. ' Aile, yüksek harcama yapan yaşam tarzlarına fazla bağlı, örneğin, 'uçan koç onların en kötü kabusu.' Şimdi KUWTK peki kuru gitti , parasız kaldılar.Gösteri yayındayken, 'Kardashianlar ve Jenners sadece arka planda kameralarla hayatlarını yaşadılar' ama şimdi çalışmaya başlamak zorunda kalacaklar. Kris Jenner gösterinin bitmesini istemedi ve bir kaynak 'kızlarına gösteriyi devam ettirmeleri için yalvardı ve başka bir dizi satmaya çalıştığı ama hiç ısırmadığı fısıltılar var.' Makale, Kardashian'ların 'kendi açgözlülüğüne mahkum olduklarını ve bağımlılık zenginliği ve materyalizminin bir bedeli olduğunu' söyleyerek sona eriyor.

Tekrarlanan Bir Hikaye

Mayıs ayında, bu tabloid tam da bu kapak hikayesini yayınladı. Dedi Kardashianlar iflas etti iptal söylentileri arasında. O zamanlar, tabloid, ailenin 180 milyon dolar borcu olduğunu söyledi, ama şimdi bu 400 milyon dolara fırladı. Bu hikaye o zamanlar mantıksızdı ve şimdi saçma. Bu sadece tembellik.Aman Allahım. Nereden Başlamalı?

Kardashian / Jenner ailesinin her bir üyesinin kazançlı bir gelir akışı vardır. Kim'in çok sayıda güzellik çizgisi var ve kocası Kanye West, kendi başına bir multi milyoner (milyarder mi?). Khloe Kardashian'ın kendi moda markası var ve ortağı Tristan Thompson, Boston Celtics ile 19 milyon dolarlık yeni bir sözleşme imzaladı. Bu, buzdağının sadece görünen kısmı, çünkü bu ailenin herhangi bir üyesi, yalnızca Instagram influencer'ları olarak inanılmaz derecede zengin olacaktı.

Aile daha önce zengindi KUWTK ve artık sonuçlandığına göre çok daha zenginler. Forbes Değerler Kim Kardashian'da 780 milyon $ . Kris Jenner adresinde 190 milyon $ Bu nedenle ailenin mali açıdan iyi durumda olduğunu söylemek ciddi bir eksiklik olur.

Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var: KUWTK Kardashianlardan sadece 'kamera önünde yaşamaktan' daha fazlasını gerektiriyordu. Yüzlerce realite şovu var ama neredeyse hiçbiri benzer bir ün ve servet seviyesi bulamadı. Pek çok insan Kardashian ailesine hakaret ediyor, ancak iş zekalarını veya başarılarını inkar edemezsiniz.Tabloid Ayakta Kalamıyor

Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star Eylül ayında Khloe Kardashian'ın iflas etmekten korkmak yüzünden KUWTK sona geliyor. Bu hikaye çoğunlukla bununla aynıydı, ancak Khloe'ye tekil bir odaklanma vardı, ancak bu onu artık doğru yapmadı. Khloe'nin moda çizgileri onu uzun süre kırmızıdan uzak tutacak. Aynı tabloid ayrıca Khloe'nin bir tehlikeli miktarda plastik cerrahi hem kasıtlı olarak incitti hem de doğru değildi.

Geçenlerde, Kim'in bir 40. doğum gününde erimesi . Kim’in ada-doğum günü oldukça duyuruldu ve harika vakit geçirdiği görüldü. Biterken KUWTK kesinlikle Kardashian-Jenner ailesi için bir dönemin sonunu işaret ediyor, imparatorluklarının sonunu işaret etmiyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Marie Osmond, Zorla 'The Talk' Çıkışından Sonra Sharon Osbourne'a Karşı 'İntikam' Planlıyor

Rapor: Hoda Kotb 'Zorbalığa Uğramış Bugün Gösterisi', Savannah Guthrie, Jenna Bush Hager

Rapor: Kelly Clarkson, Gwen Stefani’nin Eski Kocayla Bağları, Blake Shelton Üzerinden 'Sesi' Bırakmayı Düşünüyor

Rapor: Jennifer Aniston ve Jason Sudeikis Romance Brewing?

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.