İddia eden bir hikaye Kanye Batı Arasındaki zirvede olmayı 'çok isterdim' Donald Trump ve Kim Jong Un oluşur. Bir web sitesinden geliyor Dedikoducu Polis zaten rapçi ve başkan hakkında bir dizi yanlış haberi ifşa etti. Şimdi bunu sonuncusunu bozabiliriz.

HollywoodLife Trump ile Kuzey Kore diktatörü arasındaki toplantıda Batı'nın nasıl 'oturmak istediği' konusunda 'özel ayrıntılara' sahip olduğunu iddia ediyor. Sözde 'kaynak' olarak adlandırılan bir sözde, 'Kanye, Trump ve Kim Jong Un'la zirvede olmayı, her ikisine de ilerleme misyonuyla ilgili birkaç fikir sağlamayı çok ister çünkü dürüst olmak gerekirse, ikisi için de harika planları var. onları. ' İşin garibi, bu hikaye sadece oturma seansının başlamasına iki saatten az bir süre kala yayınlanmıştı.Açıktır ki, Kaliforniya'dan aktarmasız bir uçuşun minimum 16 saat sürdüğü göz önüne alındığında, West'in zirvenin yeri olan Singapur'a gitmesi mümkün değildi. Aslında geçen yıl LAX'ten Singapur'a direkt United uçuşu, ABD'den sunulan 'en uzun kesintisiz hizmettir'. mesafe bilge. Bu, pratik bir düzeyde, sitenin sözde muhbiri için Batı'nın 'sahip olduğu fikirlere kulaklarını kapmak istediği' hakkındaki bu kısa notta gevezelik etmesini tamamen mantıksız kılıyor ve tarihi olayı 'çok önemli gelecekteki siyasi hedeflerinde yer alması gereken bir şey. ' Lojistik olarak orada olması mümkün değildi.

Ancak sözde habercisine uzun uzadıya atıfta bulunduktan ve Batı'nın şu anda böyle bir yolculuk yapmasının mantıksızlığını görmezden geldikten sonra, blog sonunda Batı'nın toplantıya girmesinin 'pek olası olmadığını' kabul etti. Verilen sebep mi? Kapalı kapı. Elbette, neredeyse başından beri biliniyordu Trump ve Kim'in buluşması özel olacak . Bu, bu anlatının önermesini daha da gülünç hale getiriyor ve üretildiğinin bir başka kanıtı.

Zirve başlamak üzereyken ve başladıktan sonra Grammy kazananı ne yapıyordu? West, yeni albümü hakkında Twitter'da paylaşım yapıyordu . '#TrumpKimSummit' trend bir konu olduğu için bile Trump, Kim veya toplantıdan bahsetmedi. Açıkçası, web sitesi okuyucuların inanmasını istediği gibi toplantıya sabitlenmemiş. Sadece birkaç hafta önceydi Dedikoducu Polis Okurlara, HollywoodLies'ın hikayeleri uydurma eğilimi nedeniyle lakaplı olduğu için, nasıl yayıldığını hatırlattı. Batı ve Trump hakkında yanlış söylentilerin sayısı . Şimdi listeye eklenecek başka bir tane var gibi görünüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.