Kanye Batı 4 Temmuz'da cumhurbaşkanlığına aday olduğunu açıkladığında kesinlikle bir sıçrama yaptı. Batı, kimin tartışmaları vardır katlı olarak ritimleri gibi, şok duyurusuyla birçok insanın konuşmasını sağladı, ancak diğer ünlüler sohbetteki en yüksek seslerdi. Rapçinin sözde başkanlık yarışına verdikleri tepkiler kesinlikle paha biçilemez. Birkaç kişiden fazlası da kampanya yolunda Batı'ya katılıyor olabilir!

Elbette, Kanye West’in karısı Kim Kardashian, kocasının duyurusuna ilk katılanlardan biriydi. “Artık Tanrı'ya güvenerek, vizyonumuzu birleştirerek ve geleceğimizi inşa ederek Amerika'nın vaadini gerçekleştirmeliyiz. Birleşik Devletler başkanı için yarışıyorum! # Vision2020 've gerçeklik yıldızı, yorum olarak bir Amerikan bayrağı emojisi ekledi. Açıkçası, Kardashian potansiyel olarak yeni First Lady olma konusunda çok üzülmemişti.Anthony Anderson, konuk ağırlarken Jimmy Kimmel Canlı! ayrıca söyleyecek çok şeyim vardı rapçinin en yeni çabası . The Siyahımsı West’in potansiyeli 'tarihi' olarak adlandırılan aktör şakacı bir şekilde ekledi: 'İstediğin kadar gül ... Bu ülkenin Siyah bir başkanı varken, bizim hiç çılgın bir Siyah başkanımız olmadı.'

Aktris Rose McGowan da başkanlık tartışmasına katıldı ve West’in ilk etapta aday olma nedenleri konusunda şüphe uyandırdı.

Beyonce Jay Z Scheidung

Fuller Evi yıldız Bob Saget, cumhurbaşkanlığına da aday olup olmayacağını merak ettiğini tweet attığında daha hafif bir not aldı. Bir gün sonra şakayı daha da ileri götürdü ve rol arkadaşı John Stamos'u sahte bir kampanya posterine dahil etti.

Eş ev sahibi Görünüm Meghan McCain, Kanye West’in başkanlık kampanyasını desteklemeyi ciddi şekilde düşünen insanlara önyargılı açıklama yapma fırsatını kaçırmadı.

Aile adamı yaratıcı Seth MacFarlane, zaman çizelgemizi karıştıran bir zaman yolcusu olup olmadığını merak etti. Kelebek Etkisi .

https://twitter.com/SethMacFarlane/status/1279639860647571457

Başka bir komik adam, Billy Eichner, yapmak istediği bir duyuru yaptı. O da başkanlığa adaydı, aynı türden bir başkan değil.

Tiffany Haddish, kendi tweet'inde West kelimesini alıntı yaptı, ardından koşucu arkadaşı olarak Dave Chappelle'i seçtiğini ekledi.

Was isst Angelina Jolie an einem Tag?

Paris Hilton bir açıklama yaptığında, gösterişli olacağına inansanız iyi olur. Hilton, kendi başkanlık kampanyasının “lansmanının” bir parçası olarak çeşitli kıyafetlerle etrafta dans ettiği bir video yayınladı.

Belki de Octavia Spencer, viral haberlere en iyi tepkiyi verdi. Hiçbir isimden bahsetmemiş olmasına rağmen, Spencer'ın neye ve kime gölge düşürdüğü tamamen açıktı.