Kim Kardashian, Emmy adayı Nicholas Braun'dan bir randevu teklifi aldıktan sonra, eski kocası Kanye West'in kendine ait bir ünlü talibi varmış gibi görünüyor. West ve Kardashian, bu haftanın başlarında resmen boşanma davası açtılar ve bölünmenin ilk raporuna göre, Görünüşe göre bu çoğunlukla dostane bir mesele olacak . Her iki yıldızın da evlilik öncesi anlaşmaları vardı ve bölünmüş velayet istiyorlar, bu yüzden her iki hareketin de devam etmesi çok uzun sürmeyebilir.Kardashian için muhtemelen Halefiyet aktör onunla bir randevu atmaya yönelik mizahi girişimi . Kanye West'e gelince, komedyen Roseanne Barr'dan başkasının dikkatini çekmiyor.Oyuncu, sıcak görünen bir ortamda gülümseyen ve gösterişli siyah tek parça mayo ve bir çift parmak arası terlik giymiş bir dizi çıtçıt yayınladı. West için küçük bir mesaj ekledi. 'Hey Kanye ...' diye yazdı, kalp gözü bir emoji ekledi.

Jacqueline Ray und Tom Selleck
Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Roseanne Barr (@officialroseannebarr) tarafından paylaşılan bir gönderiRoseanne, 'Aloha #mentalhealth' başlığını da içeren takip yazısı göz önüne alındığında Hawaii'de rahatlatıcı görünüyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Roseanne Barr (@officialroseannebarr) tarafından paylaşılan bir gönderi

Umarım, onun gönülsüz görevi, Kanye West'in ciddiyetine ve Kardashian'ın boşanmasına biraz nezaket katar. Rapçi yakın zamanda nikah yüzüğü olmadan görüldü ilk kez, bu yüzden bölünmeye devam etmeye başlamış gibi görünüyor. Ne yazık ki Roseanne için, onun kalp-göz emojisine geri dönmesini beklemiyoruz.Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kim Kardashian, Boşanma Davası Açtıktan Sonra İlk Ünlü Şerefine Zaten Sahip Oldu

Meghan Markle’ın Hamilelik Duyurusundan Prenses Eugenie ‘Stung’ mu?

ist Adam Levine noch verheiratet

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Brooke Shields Ağır Yaralanma Sonrası Zorlukla Yürüyor

YNW Melly: Rapçi'nin Çifte Cinayet Davası Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey