Steve Harvey şu tarihten sonra Twitter'da trend oluyor Kanye Batı bir anlık bir fotoğraf yayınladı Aile Kavgası Ev sahibi Chik-Fil-A'da yemek yiyor, ancak insanların dikkatini çeken şey yemek değil. Hayranlar, Harvey'in cebinden plastik bir poşet çıktığını ve bunun da multimilyoner hakkında bir şaka dalgası ot taşımak.

Komedyen sosyal medyada oldukça düşük anahtar West’in gönderisinden önce ve şimdi, tamamen masum bir sürpriz fotoğraf operasyonu gibi görünen şey, muhtemelen sosyal medya ve gece komedi şovları turlarına çıkacak.

Harvey'in fotoğrafını yayınlamadan hemen önce West, diğer Chik-Fil-A müşterilerinin yemek yemeden önce şarkı söyleyip zarafetlerini paylaştığı bir video da kaydetti. Harvey resmine gerçekten herhangi bir bağlam eklemiyor, ancak rapçinin yakın zamanda yenilenen odağının bir başka işareti dinine.

Harvey'nin büyük olasılıkla cebinde bir çanta olması için tamamen yasal ve meşru bir nedeni olsa da - ne de olsa bir uçuş için ilaç paketlemenin en kolay yolu - şakaların hepsi eğlenceli. Sonuçta, Batı ziyareti için ne hazırladığına bakılmaksızın, hala bazı küçük ülkelerden daha değerli.