Yıldızlara koruma Steve Stanulis güvenliklerinde çalışırken birkaç büyük isim yıldızını korumuştur, ancak Kanye Batı efsanevidir. Stanulis, rapçi kavga ettikten sonra West'i yolun kenarından alırken yaralandığı bir zamanı hatırladı. Ayrıca West'in uyması gereken garip kuralları da detaylandırdı.

Eski koruma yönetmene döndü, misafir oldu Hollywood Raw dijital ses dosyası Leonardo DiCaprio ve tabii ki Kanye West gibi ünlüler hakkında perde arkası detayları ifşa etti. Stanulis ilk olarak bir moda haftasında rapçinin güvenlik ekibinin geçici bir üyesi olarak West için çalışmaya başladı. İkisi tam olarak hemen başaramadı.Stanulis, West'e bir stüdyoya kadar eşlik ediyordu ve bir asansöre atladılar. West biraz sinirlendi ve Stanulis'in neden zeminin düğmesine basmadığını sordu, ama koruma yeni olduğu için hangi düğmeye basacağından emin değildi. West onu biraz çiğnedi, ama Stanulis dünyaca ünlü rapçi tarafından korkutulmadı.

Bunun yerine West'e üç seçenek verdi: Düğmeye kendisi basmak, Stanulis'e hangi düğmeye basacağını söylemek, yoksa orada durup West onu azarlamaya devam edebilirdi. West, Stanulis'in açıkladığı ilk seçeneği, koruma Batı’nın kötü ruh halini dağıtmak için bu taktiği kullandığında rapçinin her zamanki tercihi olarak seçti.

Bu taktik, ilerleyen zamanlarda işe yaradı. Stanulis aslında geçici görevleri sırasında Batı üzerinde iyi bir izlenim bıraktı ve Stanulis'in tam zamanlı gelmesi istendi. Stanulis, bir gece birlikte çalıştığı bir polisten bir telefon aldığını hatırladı. Polis, 'Kanye sinirlendi, sanırım kavga etti ve batı yakası otoyolunda yürüyordu. Onu kaldırabilir misin? '

Stanulis, çalışma saatleri olmadığı için, sahip olduğu tek şey Toyota ailesiydi ve arka koltuk kısmen bebek koltuklarıyla doluydu. Sonunda memurun söylediği yerde yürüyen West ile karşılaştı ve onunla bir arkadaşı vardı. Stanulis West'e seslenerek ona arabaya binmesini söyledi. West, 'Bebek koltuklarını hareket ettirmelisin' demeden önce itaat eder ve öne tırmanır.

Stanulis buna sahip değildi. 'Kardeşim ...' gibiyim Soğuk bir kış günüydü. Ben, 'Kardeşim, bunu üç şekilde yapabiliriz. C: Arabaya binebilirsin ve arkadaşın bebek koltuklarının arasına oturabilir. İkincisi, yürümeye devam edebilirsiniz ve nereye giderseniz gidin seninle buluşacağım çünkü henüz çalışmıyorum bile. Ya da üçüncüsü, arkadaşınızın Elmo'yu hareket ettirmesini ve arabaya binmesini sağlayın. 'Ve arabaya bindiler.' Podcast'te yer alan çok daha fazla hikaye vardı, ancak bu özel hikaye inanılamayacak kadar çirkindi.

İnanılmaz demişken, Kanye West dünyanın en ünlü ailelerinden birinden ünlü bir kadınla evli olduğu için, sık sık magazin dergilerinde yer alıyor ve yanlış söylentilerin hedefi oluyor. Sadece bu ay Yaşam tarzı iddia edildi West, Kim Kardashian'dan ayrılıyordu ve çiftlerin dört çocuğunu alıp Wyoming'e kaçmıştı. Dedikoducu Polis bu söylentinin yanlış olduğunu kanıtladı. Sadece bir hafta sonra, o mağazanın kardeş yayını, Star , bunu bildirdi Kardashian ve West bir deneme ayrılığı yapıyorlardı . Bu rapor da yanlıştı, Dedikoducu Polis keşfetti. Bu ünlü ikili hakkında pek çok çılgın hikaye var, tam anlamıyla bir tane uydurmaya gerek yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.