Kanye Batı 'öfkeli' değil Taylor Swift yeni albümünü çıkardı, İtibar , sahte bir webloid raporuna rağmen annesinin ölümünün 10. yıldönümünde. Bir sitenin tartışma yaratma girişimine rağmen, eşzamanlı tarihler tamamen rastlantısaldır. Dedikoducu Polis sadece rekoru düz bir şekilde ayarlayabilir.

'Acımasız! Kimye, Taylor'a Annemin Ölüm Yıldönümünde Diss Track'i Bıraktığı İçin Öfkeli ”diye bağırıyor yeni bir Radar Çevrimiçi başlık. Sözde 'kaynak', Kim Kardashian ve kocasının albümünün çıkış tarihi olarak 10 Kasım'ı seçtikleri için 'Taylor'un iğrenç olduğunu düşündüklerini' söyler. West’in annesi Donda, kozmetik cerrahinin komplikasyonları nedeniyle 10 Kasım 2007’de hayatını kaybetti.Sitenin şüpheli içeriden biri ekliyor: 'Kanye'nin annesinin ölümünün yıldönümü olduğunu bilmediğini söyledi. Bunun doğru olmasının hiçbir yolu yok. Çok hesaplı. ' Güvenilir olmayan çıkış daha sonra Swift'in, West ve Kardashian ile arasındaki kan davasına bir yanıt olduğuna inanılan 'This Is Why We Can not Nice Things' adlı parçasını yayınlamak için kasıtlı olarak 10 Kasım'ı seçtiğini söylüyor. Ancak parça single olarak yayınlanmadı. Pop yıldızının albümünde başka 14 şarkı daha var, bu yüzden sitenin sadece bundan bahsetmesi aldatıcıdır.

'Hem Kim hem de Kanye,' intikam şarkılarında 'onlar hakkında konuşmaya devam etmenin Taylor'ın acınası olduğunu düşünüyor' diye ekliyor sözde kaynak. 'Kim ve Kanye tamamen yollarına devam ettiler, ama yapamıyor. Ve bütün bu yıllar sonra bile Kanye için çok acı veren bir günde ortalama albümü çıkarması korkunç. ' Bu yılın başlarında çakışan tarihler ilk kez gündeme geldiğinde, not edilmelidir. Swift’in plak şirketi, albümünün piyasaya sürüldüğünü açıkladı. 'diğer Universal Music Group sürümlerine dayanıyordu' ve West’in annesinin ölümüyle 'hiçbir bağlantısı' yoktu.

Ne olursa olsun, bir Kardashian temsilcisi bize özel olarak realite yıldızının ve kocasının yanlışlıkla sıraya giren tarihler konusunda 'öfkeli' olmadığına dair güvence veriyor. RadarOnline, aynı güvenilmez webloiddir. Dedikoducu Polis Yanlış haber yapmaktan geçen yıl tutuklandı West ve Kardashian’ın Swift ile kan davası evliliklerine zarar veriyordu. Bu son makale, sıklıkla gözden düşürülen bir kaynaktan daha saçma.

sind Shaq und Hoopz verheiratet

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.