Kanye Batı yeni bir habere rağmen geçen hafta sonu dizinin galasına çıkmasının ardından “SNL” den men edilmedi. Dedikoducu Polis münhasıran hak talebini düzeltebilir. Bize bunun sadece 'doğru olmadığı' söylendi. Açıkça yanlış çünkü West'in daha önce 'Saturday Night Live' ile bir sorunu vardı ve geri davet edildi.

Göre Radar Çevrimiçi , 'Üreticiler artık [Batı'nın] geri dönmesi konusunda tereddüt ediyorlar.' Sık sık itibarını yitiren çıkış, West'in kendisine sözde yasağı kazandıran Başkan Trump'ı desteklemek için 'Amerikan'ı Yeniden Harika Yap' şapkası veya 'rantı' takmadığını iddia ediyor. Bunun yerine blog, rapçinin kırmızı beyzbol şapkasını taktığı için 'Saturday Night Live' çalışanları tarafından 'sahne arkasında zorbalığa uğradığı ısrarı' nın 'gerçek sorun' olduğunu savunuyor.Yaygın olarak bildirildiği üzere, canlı şov TV'de yayınlandıktan sonra, West, bir seyirci üyesi tarafından çekilen bir videoda izleyiciye anlattı 'SNL' çalışanları 'bana gülüyordu ... Bana çığlık attılar ... Beni kuliste zorbalık ettiler.' 'Oraya o şapkayla çıkmayın' dediler ve 'kuliste beni zorbalık ettikleri' iddiasını yineledi. Web sitesinin sözde 'kaynağı', 'Şov hakkında yalan söylerseniz ... başınızı belaya sokan şey budur.' Çıkış, 'Kanye'nin gösteriye tekrar davet edilmemesinin' nedeninin bu olduğunu iddia ediyor.

Dramatik olsa da, rapor doğru değil. West sahne arkasında 'zorbalığa uğramamış' olsa da, rapçinin tanıtacağı başka bir albümü olduğunda büyük bir şans var, müzikal konuğu olarak sekizinci kez 'SNL' ye geri dönecek. Unutulmamalıdır ki 2016'da müzikal konuğu olduğu zaman, bir West'in sesi, bağırdığı 'Saturday Night Live' ın sahne arkasına sızdırıldı iki performansı için sahnenin nasıl kurulduğu hakkında. Bu kasette West'in şovun çalışanlarına 'Benimle [küfür] etmeyin' diye bağırdığı duyuluyordu ve yine de bu yılki sezon galası için geri gelmesi isteniyordu.

Aslında, lansmandan önce Dedikoducu Polis editörü, uzun yıllardır NBC'de yapımcıydı ve haftalık olarak 'Saturday Night Live' ve onun çalışanlarıyla üretim sırasında etkileşimde bulundu ve kusursuz içeriden hiçbirimiz blogun önermesini doğrulayamıyor. Aslında, önemli bir çalışan bize bunun kesinlikle 'doğru olmadığını' garanti ediyor.

Ne yazık ki, Dedikoducu Polis web sitesindeki makalenin yanlışlığına uzaktan şaşırmaz. Yıllar geçtikçe, skeç komedi şovu hakkında kanıtlanacak kadar gerçek dışı hikayeler için çıkış noktasını kırdık. Örneğin, geçen yıl Beyaz Saray basın sekreterini yanlış bir şekilde tuttuğunda blogu düzelttik. Sean Spicer, 'SNL' de bir kamera hücresi yapacaktı. Kaynak olarak, programda hiç görünmedi.

Dedikoducu Polis 2016'da yanlışlıkla RadarOnline'ın Leslie Jones ve Kate McKinnon 'Saturday Night Live' dan ayrılıyorlardı. İki yıldan fazla bir süre sonra, hala gösteride. Bu makaleler ve diğerleri gibi, Batı'nın 'SNL' den 'yasaklandığını' iddia eden mevcut yazı doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.