Dır-dir Kanye Batı ayrılma kim Kardashian ve çocuklarıyla Wyoming'e taşınmak? Yakın tarihli bir tabloid, rapçinin karısını geride bırakmaya hazır olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Yazan yeni bir makalede Yaşam tarzı tabloid, Kardashian'ın dört çocuğuyla karantinaya alınmaktan “bıktığını” iddia ediyor. West, bunu düzeltmek için çocukları birkaç günlüğüne Wyoming'deki ailenin çiftliğine götürdü, böylece Kardashian biraz 'yalnız zaman' geçirebildi. Ancak dergi, West'in bunu karısından uzaklaşmak için gerçekten yaptığında ısrar ediyor. Sözde içeriden biri, 'Kim’in dırdırından bıktığı için yaptı, ama Ye bir patlama yaşadı' dedi. Şimdi, çıkış Batı'nın çocuklarıyla tekrar ayrılmayı planladığını söylüyor, ama bu sefer kalıcı.Ona, onunla ya da onsuz, çocuklarla birlikte Wyoming'e taşınmak istediğini söyledi. Arkadaşlarının ve kariyerinin Los Angeles'ta olduğunu söyledi, bu yüzden gitmeyi reddetti. Sonunda, ikisi de birbirlerinden daha iyi olabilecekleri konusunda hemfikir, ”diye ekliyor şüpheli içeriden. Yayın daha sonra West ve Kardashian'ın ilk tanıştıkları zamana göre nasıl “iki farklı insan” olduğunu detaylandırmaya devam ediyor.

Dergi, Kardashian markasına odaklanırken ve bir avukat olmak için çalışırken, West dini projelerine daha bağlı hale geldi ve rapçi Wyoming'in 'ruhani evi' olduğuna inanıyor. Ancak çıkış, West'in 'dışarı çıkma' arayan tek kişi olmadığını ve Kardashian'ın zaten 'boşanma olasılığını hukuk ekibiyle tartıştığını' iddia ediyor.

Wyoming-Los Angeles'ta ikisi de geri adım atmak istemiyor. Tartışma, bu yüzden Kim ve Kanye çocukları böldükleri bir düzenleme yapmaya çalışıyorlar, ”diyen sözde içeriden biri sonuçlandırıyor. Bu 'varsayılan' kaynak Yaşam tarzı Bilgilerini buradan almak, ne hakkında konuştuklarına dair hiçbir fikre sahip olmamaktır. Kardashian, kızları ile Instagram of West'te bir fotoğraf yayınladı. , Kuzey ve Chicago, evde. Bundan önce, gerçeklik yıldızı kendisinin ve West'in bir fotoğrafını yayınladı. West karısını sevgiyle tutuyor ve Kardashian gülümsüyor .

Çift “sorun yaşıyorsa” Kardashian bu fotoğrafları neden paylaşsın? Üstelik bu ilk sefer de olmayacaktı Yaşam ve Stil e, Kardashian ve West'in bölündüğünü iddia etti. Aralık 2019'da, Dedikoducu Polis yalan iddia ettiği için sahte dergiyi bozdu Kardashian ve West bir servet ve velayet savaşındaydı . Açıkça görülüyor ki, çift şimdi olmadıkları gibi o zamanlar da boşanmamıştı.

ist joel osteen noch verheiratet

Bundan önce, iddia ettiği için sahte çıkışı çürütmüştük. Kardashian batıda yürüyor ve dört çocuğunu da yanında götürüyordu . Kardashian ve West hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda dergi güvenilmez. Tıpkı geçmişte yaptığımız gibi, Dedikoducu Polis bu son anlatıyı reddediyor.

İyi bir kahkaha mı ihtiyacınız var? Ünlüler bile karantina sırasında bir arada tutmak için mücadele ediyor ve erimelerini paylaşmak için sosyal medyaya dönüyor. CinemaBlend'deki arkadaşlarımız en iyi ünlü gönderilerini tek bir komik videoda derlediler.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.