Kanye Batı şu anda yanıt verme planı yok Taylor Swift Onun 'son gazabını duymadığını' iddia eden bir rapora rağmen, kendisinden biriyle diss izi. Dedikoducu Polis bir rapçi temsilcisinin gerçek olmadığı gerekçesiyle reddettiği bu hikayeyi aşağı çekebilir.

Gibi Dedikoducu Polis Swift'in Cuma günü erken saatlerde yayınladığı 'Look What You Made Me Do' yayınlamasından önce ve sonra, HollywoodLife yeni müziğine olan ilgiden yararlanmak için tasarlanmış hikayeler satıyor. Örneğin, uydurma bir 'özel', yanlışlıkla Beyonce, Swift'in Yeni Şarkısıyla Kim Kardashian'a Muhalefet Ettiğini Görmek İçin Heyecanlandı . Selena Gomez ve Tom Hiddleston'da da halatlı parçalar var. Bunların hepsinin ortak bir teması vardır: Webloid, hem Swift’in yeni müziğinde hem de ona verilen tepkide içerdiği gibi görünmesini ister, böylece site trafikle ödüllendirilebilir.Ancak yukarıda bahsedilen hikayelerin her birinde işaret ettiğimiz gibi, bu makaleler uydurmadır. Ve Batı ile ilgili bu sonuncusu aynı şeylerden daha fazlası. “Kanye West, Taylor Swift'in Diss Track'ine Öfkeli: 'Son Gazabını Duymadı'” diye manşette yer alırken, eşlik eden hikaye şöyle diyor: 'rapçi hala şifreli mesajını yüksek sesle ve net bir şekilde aldı ve büyük bir şekilde karşılık vermeye hazır.'

Sözde bir 'kaynak', 'Kanye açıkça şarkıya kızdı. Kanye'ye gelince, müzik dünyasında yaşıyor ve kimsenin onda bir tane olmasını istemiyor ve bu parçaya açıkça cevap verilecek, Taylor, Kanye'nin son gazabını duymadı. ' Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, satış noktasının, böyle bir yanıtın ne zaman verileceği gibi, sunacak hiçbir özelliği yoktur. Ancak hayranlar yakın zamanda bir şey duymayı beklememeli.

Sanatçıya özel olarak, West’in Swift’e yanıt olarak kendi parçasını yayınlamayı planlayıp planlamadığı soruldu. Dedikoducu Polis düz, 'Hayır' Elbette, rapçinin nihai yeni müziğinin bir tür sivri sözler içerecek şekilde sona ermesi mümkündür, ancak şu anda işlerde hiçbir şeyin olmadığı söylendi. Ayrıca Dedikoducu Polis West, Kardashian ve Swift'e yakın gerçek kaynakların yanı sıra Beyonce, Gomez ve Hiddleston gibi diğer birçok yıldızın aslında HollywoodLies ile konuşmadığını hep söylemiştir. Bu tür hikayeler tipik olarak çevrimiçi yayın tarafından, makul görünen ancak uydurma bilgilerle sıcak bir konudan yararlanmak için üretilir. Burada olanların hepsi bu.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.