Kanye Batı sözde 'transseksüel sanatçı' ile 'ilişkisi' yoktu Amanda Lepore temelsiz spekülasyonlara rağmen. Rapçi için özel bir temsilci Dedikoducu Polis söylentiler 'yanlış'.

MediaTakeOut Cuma günü, 'MTO ŞOKU PATLAYICI: Transseksüel Sanatçı ÖNERİYOR… [O] Kanye West ile 'S * XUAL' BİR İLİŞKİSİ VARDI !!!!” diye haykırıyor. Ancak başlığın okuyucuları inanmaya sevk etmesine rağmen bu orijinal bir 'MTO' değildir. Site, onu New York Post . Webloid şöyle yazıyor: “Amanda Lepore adında bir transseksüel sanatçı, yeni kitabında [A] BOMBSHELL'İ BIRAKIYOR. Göre NY Post Sayfa Altı - T-kızı Kanye West ile çıktığını söylüyor. 'Çevrimiçi satış noktası daha sonra, “New York'ta transseksüel gece hayatı fikstüründen sonra Amanda Lepore yeni anılarında çukurlaştı, Bebek Parçaları , isimsiz bir rapçi ile bir ilişki hakkında, kaynaklar söz konusu hip-hop ustasının Kanye West olabileceğini tahmin ediyorlar. ' The New York Post sırayla bir alıntı New York Times profil: “Bayan Lepore, şarkıları sık sık sık gittiği kulüplerde çalan ünlü bir rapçi ile bir görevde bulunduğunu anlatıyor. Kısa bir süre sonra, o evlendi ve 'Yardım edemedim ama karısının bana benzer bir vücut tipine sahip olduğunu düşünüyorum' diye yazıyor.

Was ist mit Charlie Puths Augenbraue passiert?

The New York Post daha sonra, 'Bu, adı bilinmeyen rapçinin West olduğunu - şimdi kıvrımlı gerçeklik kraliçesi Kim Kardashian ile evli olduğunu söylediler.' Ve MediaFakeOut onunla çalıştı. Site bu olasılığı geri çekti, ancak kasıtlı olarak, söylentinin reddini içeren orijinal makalenin geri kalanını dahil edemedi. Gazete, “Ancak rap hayranlarının tahmin etmeye devam etmesi gerekebilir. Kanye’nin bir arkadaşı bize şunu söyleyerek bu tür söylentileri düşürdü: 'Bu, olasılık alanı dahilinde değil.' Lepore, sözde 'görevinin' rapçisinin kimliğini doğrulamak veya reddetmek için bize geri dönmedi. '

MTO, bu bölümü kasıtlı olarak kendi hikayesinin dışında tuttu ve kasıtlı olarak spekülasyonun doğru olup olmadığını araştırmamayı seçti, çünkü doğruluğu ne olursa olsun sadece müstehcen, sansasyonel bir hikaye yürütmek istiyordu. Dedikoducu Polis Ancak, araştırdı ve yukarıda belirtilen inkarın doğru olduğunu teyit etti. West ve Lapore gerçekle değil dedikoduyla bağlantılıdır. Rapçi temsilcisi 'Bu tamamen yanlış' diyor Dedikoducu Polis . Ama belki de MediaFakeOut'un yüksek yolu seçip burada gerçek gazetecilik yapacağını düşünmek yanlıştı. Ne de olsa bu, West'in meşhur 'bokla dolu' dediği aynı çıkış.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.