Şarkıcı Kane Brown en çok derin, şehvetli sesiyle bilinir veanlamlı sözleri ve duygulu şarkılar söyleyerek herkesi bayram ettirebilir. Ancak, gerçekten her yerde eriyen kalpleri karısıyla olan aşk hikayesidir. Brown evli Katelyn Jae İkisinin peri masalı romantizmi ve düğünlerinin detayları hepimizin aşka inanmamıza neden oldu.

Kane Brown ve Katelyn Jae Mükemmel Çifti

Country yıldızı Katelyn Jae'ye 2017 Paskalya Pazar günü evlenme teklif etti. Çift, aynı zamanda bir şarkıcı olduğu için her ikisiyle de çalışan ortak bir arkadaş aracılığıyla tanışmıştı. Kane Brown, gelecekteki eşiyle ilk tanıştığı zamanı hatırladı. 'Gösterilerimden birine geldi ve onu ilk gördüğümde utangaç bir baş dönmesi oldu' ülke yıldızı hatırladı .Jennifer Garner und Ben Affleck Versöhnung

İkisinin ayrı eyaletlerde yaşadığı sırada devam etti. Ne olacağını bilmiyordum. Orlando'da yaşadı [ve] Miami'deydi. Ertesi gece Instagram'da ona mesaj attım ve 'Hey, ne zaman takılacağız?' Dedim ve onu aşağıya uçurdum ve o zamandan beri ayrılmadı, ”diye ekledi.

Kane Brown, kolu Katelyn Jae

(Getty Images)

İlişki sorunsuz geçse de, Kane Brown teklifin daha iyi olabileceğini kabul etti. Şarkıcı, ikisi izlerken gelecekteki gelinine evlenme teklif etti Dehşet Sokağı . Ancak, o günden beri onu pek rahatsız etmedi. soruyu sormak için 'bekleyemedim' .

Koridorda yürüdükten sonra daha tatlılar

Sıra düğünü planlamaya geldiğinde, Kane Brown bunun küçük ayrıntılarıyla pek ilgilenmiyordu ve her şeyi Katelyn Jae'ye emanet etmişti. İkili, Nolensville, Tennessee'deki Mint Springs Çiftliği'nde yaklaşık 200 kişinin katılımıyla evlendi. Nisan 2019'da çift, ilk çocuklarını birlikte beklediklerini açıkladı. Kızları Kingsley Rose, Ekim 2019'da doğdu.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Benim küçük ikizim

Tarafından paylaşılan bir yayın Beni Ara KB (@kanebrown_music) 8 Kas 2019, 17:51 PST'de

Brad Pitt neue Freundin 2019

Katelyn Jae, bir röportaj sırasında ilk kez anne olmaktan bahsetti. Taylor Dergisi . Kane ile olan ilişkimi ve daha yakın olabileceğimizi düşünmediğimizi hatırlıyorum ve şimdi bizim yarısı olan bu küçük kıza sahip olacağız. Şimdiden çok korumacı ve biz doğal olarak ebeveyn oluyoruz, ' Katelyn Jae belirtti .

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

'Sezon geldi

Tarafından paylaşılan bir yayın katelyn gül kahverengi (@katelynbrown) 15 Ara 2019, 08:43 PST

Ve müzik kariyerine devam ederken, 'Dürüst olmak gerekirse, performansa geri döneceğimi sanmıyorum. Müziğe geri dönersem, stüdyoda çalışıyor ve yazıyor olacağım. Gösteri bölümünü Kane'e bırakacağım! Arada sırada, belki arada bir kalkıp performans sergilemek güzel ama sanırım ben daha çok perde arkası kızım. '

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

[?] Karantinaya alındığımız için bu TikTok şeyine binmek istiyor

Tarafından paylaşılan bir yayın Beni Ara KB (@kanebrown_music) 16 Mar 2020, 19:27 PDT tarihinde

Schauspielerin von State Farm Commercial

Bazıları varken First Couple of Country Music için sert rekabet , kesinlikle önde gidenlerden biridir!