Kaley Cuoco ve Karl Cook Sahip olmak resmen birlikte taşındı Tüm ilişkilerinde ilk kez ve birkaç rapora göre, bu yalnızca bir bebeğin yolda olduğu anlamına gelebilir. Süre yaşam durumları alışılmadıktı , çiftin beklentisi hakkında bazı fısıltılar yaratmış görünüyor.

TAMAM MI! 'Bebek Zamanı!' Cuoco ve Cook için birlikte taşındıklarından beri. İsimsiz bir kaynak, 'Şimdiye kadar ayrı yaşıyorlardı, bu nedenle birlikte bir eve yerleşmek ikinci bir balayı gibi olacak' dedi. 'Sonbaharda hamile kalmayı umuyorlar - Kaley şimdiden bir çocuk odası tasarlıyor!' Dergi, çiftin ebeveynlik planlarının kanıtı olarak çiftin çeşitli evcil hayvanlarına atıfta bulunuyor. Kaley, Karl’ın en iyi baba olacağını düşünüyor. Köpekleri olduğu gibi onu takip ediyor ”diye açıkladı' içeriden '. 'Geleceklerinin getireceği şeyler konusunda heyecanlılar!' Gazete gazetesi, bir bebek yumruğu için nöbet tutacaklarını söyleyerek makaleyi kapattı.Star 'Karl ve Kaley Bekliyor mu?' başlığına kadar benzer bir rapor vardı. İsimsiz kaynağına göre, ev, ilişkiyi bir sonraki seviyeye taşımada sadece bir adımdı. Tipster, 'Kaley arkadaşlarına bir sonraki aile kurmanın listesinin geldiğini söylüyor,' dedi. Ama herkes hamile olup olmadığını merak ediyor. Gazeteci daha sonra, HBO Max serisini çekerken aktrisin 'orta bölümünü gizlerken' görüldüğüne işaret etti. Uçuş görevlisi . Aynı zamanda 'daha sağlıklı besleniyor ve alkolden kaçınıyor', sözde içeriden ispiyoncu, 'Parlıyor ve ışıl ışıl' diye ekledi.

Hamilelikler son derece özel durumlardır ve bir ünlünün ilk birkaç ayında düşük anahtar olması veya ebeveynlik planlarını son tarihe kadar gizli tutması duyulmamış bir şey değildir. Bununla birlikte, burada pek çok sorun var. Bu iki hikaye son derece benzer olsa da, ikisi de biraz farklı şekillerde yanıltıcıdır. TAMAM MI! 'Almak çok saçma ve açıkça uydurma. Birincisi, yaşam durumunuzu aniden değiştirmenin yanı sıra bir pandeminin ortasında birlikte hareket etmek, “ikinci balayı” türünden bir durumdan oldukça uzaktır. Dünya çapında devam eden bir sağlık krizi yaşamak ve tek başına vakit geçirmek için son derece sınırlı sayıda fırsat veya özel geziler, bırakın ilk kez birlikte yaşayan çiftler için ideal koşullar değil.

Ayrıca, sözde içeriden birinin kepçesi, aslında Cuoco'nun aylar önce kamuoyuna açıkladığı bir şey. Evcil hayvanları yüzünden ebeveynlik yeteneklerine hayranlık duymasıyla ilgili olan kısım? Bu Cuoco’nun Ocak ayındaki Instagram videolarından biri . Kocasının köpeklerinden birini şımartması hakkında şaka yaptı ve 'Bu, çocuklarımızın nasıl olacağına veya çocukları nasıl yetiştireceğimize dair bir görüş mü?' Dedi. Ebeveynlik tartışmasını çok önemli bir ayrıntıyla takip etti: 'Herkes sakinleşsin,' dedi, 'Hamile değilim, sadece ileriyi düşünüyorum.' Açıkçası bu 'kaynak', ortalamanın videoyu unutup onun sözlerini alacağını umuyordu.

Star bu arada, yalnızca tamamen yanlış veya tamamen temelsiz bilgi sağlayabilir. Son zamanlardaki bazı Instagram paylaşımlarından da anlaşılacağı gibi, karantina sırasında hala ölümcül bir şekilde kalıyor. sosyal medya platformunda da olabildiğince çabuk kariyerine geri dönmeye hazır olduğundan emin olduğunu yazdı. Ve bu sözde içgörülü ihbarcının söylediğine rağmen, alkolden çekinmiyor.

https://www.instagram.com/p/CCpaHw9BcMW/

İçinde Conan O’Brien ile Nisan röportajı , kocasının barmenlik becerilerini geliştirdi. 'Bu yüzden, en sevdiğim içecek eski moda ama Karl, viski içeren' Karl Fashioned 'ı yarattı,' dedi, 'Göbeğime gir, viski! Çok keyifli ve bizde bunlardan çok var. ' Cuoco ayrıca bu ayın başlarında bir Instagram hikayesi yayınladı. o ve kocası otellerinin barından ayrılıyor elinde içecekler ile.

Kaynağın Cuoco’nun şovu hakkındaki yorumları bile yeterli değil. Dizi çekimlerine Aralık 2019'da başladı ve Mart ayında koronavirüs nedeniyle ara verdi. Karnını hangi noktada koruyordu? Gösterinin prodüksiyona başlamasının üzerinden altı aydan fazla zaman geçti ve herhangi bir meşru yayından midesi veya olası hamileliği hakkında tek bir kelime bile olmadı. Gördüğümüz en yakın şey, tonlu karın kasları için övgü.

Ve gazetecinin, insanların okumak istediğini düşündüğü şeyi zorlamak için gerçeği ne sıklıkla görmezden geldiği düşünüldüğünde, bir 'çarpma izle' den söz etmek gülünç. TAMAM MI! bir keresinde bunu tartışmaya çalıştı Margot Robbie’nin sahte hamilelik yumruğu için Bir Zamanlar Hollywood'da kendisinden birine sahip olduğunun bir işaretiydi. Ayrıca yanlış bir şekilde bildirdi ki Cameron Diaz ikinci çocuğuna hamileydi İsimsiz başka bir ihbarcı alkolden uzak durduğunu ve midesine dikkat ettiğini söyledi. Star kanıtlandı pek çok ünlü çift vardır ikizlere hamile sayıyı oldukça kaybettik. Sonuç olarak, bu sahte raporlara güvenmek için tek bir neden yok.

Kararımız

Gelecekteki bir hamileliği göz ardı etmiyoruz, ancak bu söylentiler en iyi ihtimalle son derece yanıltıcı ve en kötü ihtimalle düpedüz uydurma görünüyor.