Kaley Cuoco ve onun atlı koca , Karl Cook Koronavirüs karantinaları tam hızlanmaya başladığında birlikte hareket ettiler, ancak içeriden kişiler, ikisi arasında çocuk fikri üzerine bir sorun olduğunu söylüyor. Dedikoducu Polis araştırır.Kaley Cuoco İçin Karantinada Sorun mu Var?

'İki Karantinaya Alınmış Kaley ve Karl İçin Bir Kalabalık!' ilan etti National Enquirer . Çıkış, ikisinin “karantinada sıkışık hissettiğini” ve Cuoco'nun gelecekteki ailesi hakkında ciddi bir şekilde düşündüğünü söyledi.'Kaley 34 yaşında ve çocuk sahibi olmak için çok uzun süre beklemenin tehlikelerini biliyor - ama aynı zamanda bir bebeğiniz olduğunda işlerin ÇOK daha kalıcı olduğunu da fark ediyor!' anonim bir içeriden 'çifte yakın', Enquirer . Kaynak ayrıca dergiye, Cuoco'nun 'hayatının geri kalanını Karl'la geçirebileceğinden emin olmak istediğini' ve 'şimdi bir çocuk sahibi olmanın başa çıkabileceğinden daha fazla olabileceğinden korktuğunu' söyledi.

Gazeteci daha sonra, çiftin birlikte 'nihayet evlerine taşındıktan' sonra 'koronavirüs hapishanesinde nasıl çatıştığı' hakkındaki önceki haberine işaret etti - ikisi ' iki yıl ayrı yaşamak 2018 evliliklerini takiben, ”dedi. Dedikoducu arkadaş, 'Tüm arkadaşlarının çocukları var gibi görünüyor veya aile kuruyorlar ve bir bebekle dinamiği alt üst etmeden önce bir süre birbirlerinden zevk almak istiyorlar,' diye bitirdi. 'Bir aile kurmaya bir milyon mil uzaktalar!' Diğer yandan, magazin dergisi basitçe 'çatışan çiftin artık bir bebek hakkında düşünemeyeceğini' ilan etti.Kaley Cuoco ve Karl Cook Birbirlerini Seviyor

Bu söylenti her yerde ve görünüşe göre magazin dergisi ve kaynağı Cuoco ile Cook'un olup olmadığı konusunda hemfikir değil. mutlu mu değil mi . Birincisi, Cuoco'nun bir aile kurmayı düşünmeden duramayacağını ve kendisinin ve kocasının Birbirlerine dayanmak için mücadele etmek kilit altındayken, 'içeriden' şu anda sadece birbirlerinden zevk almak istediklerini savunuyor. Görünüşe göre, magazin dergisi, hemen birlikte hareket edip hamile kalmadıkları için bir çiftin toplumsal beklentilerini takip etmedikleri için çifte gölge düşürmek istiyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Karl Cook tarafından paylaşılan bir gönderi (@mrtankcook)

Hat Bill Murray einen Bruder?Evet, ikisi kendi yerlerinde yaşadılar, ancak ikisi de hayallerindeki evi inşa ederken bunu yapmayı seçtiler. COVID-19, saçma bir şekilde muhteşem evlerine bakarak planlarını hızlandırırken - cidden, onlar birlikte kocaman bir Noel ağacı kur bu çoğu tatil dekorunu utandırıyor - yanlış seçim yaptıklarını iddia etmek zor. Sadece iki yıl ayrı kaldıklarını söylemek, en iyi ihtimalle yanıltıcıdır. Dergi bunu basitçe 'Evlendikten sonra çift ayrıldı' şeklinde bıraktı, bu yüzden böylesine kabataslak taktiklere dayanan bir söylentiye pek inancımız yok.

Burada Mücadele Yok

Daha da önemlisi, bu tabloid zamanın gerisinde. Kaley Cuoco, Cook'u hayatının geri kalanını onunla geçirecek kadar sevip sevmediği ya da onunla çocuk sahibi olup olamayacağıyla mücadele etmiyor. İki yıl önce onunla evlendiğinde bu soruların cevaplarını biliyordu. Söylediği gibi Bu gece eğlence o ne zaman çocuklar hakkında soruldu düğünden kısa bir süre sonra, 'Henüz tam orada değilim ama çocukları sevdiğim için olacağımı biliyorum. Ama şu anda bir işçi arıyım - kariyerim bir nevi odak noktam ve kocam. Ancak çocukları seviyoruz ve hayvanları seviyoruz, bu yüzden çocuk sahibi olmak istiyoruz. '

Kariyerini beklemeye almak için acelesi yok, ancak bebek sahibi olmaya karar ver , kocası var. Doğası gereği kişisel bir karardır, ancak uydurma kavgalar nedeniyle eşine gerçekten değer verip vermemesine bağlı değildir. Cook'un son doğum günü için nasıl gittiğini düşünürsek, işler her zamankinden daha iyi görünüyor. Magazin gazetesi ebeveynlik yeteneklerinden şüphe duymaya çalışırken, çift dört ayaklı çok sayıda çocuğuna büyük özen gösteriyor gibi görünüyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Kaley Cuoco (@kaleycuoco) tarafından paylaşılan bir gönderi

Yeterince tuhaf bir şekilde, magazin gazetesinin bir çocuğa sahip olmaya hazır olmadığına dair ısrarı, kendisinden kısa bir süre sonra yazılan 2018 makalesine ve Cook'un zaten hamileydi . Elbette bu hikaye tamamen yanlıştı, ancak Enquirer bu son dedikodu parçasında bundan bahsetme zahmetine bile girmedi. Cuoco ve kocası değil, bu karantina dünyasında eylemlerini bir arada sürdürmek için mücadele eden kişi olduğu açıktır.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Maya Rudolph Ünlü Annesini Genç Yaşta Kaybetti

Rihanna’nın Erkek Arkadaşı Kimdir? Şarkıcının Flört Tarihine Bir Bakış

Rapor: Miranda Lambert Blake Shelton'ı Evliyken Hile Yapmakla Suçladı

Rapor: Ellen DeGeneres Portia De Rossi'de 'Saldırıyor'

Meghan Markle ve Prens Harry, Frogmore Kır Evi'nden Taşınarak Kraliçe 'Şok Edildi' Bildirildi

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.