Are Kaia Gerber ve Cara delevingne 'yeni ateşli bir çift' Bu hafta bir tabloid buna inanıyor gibi görünüyor. Dedikoducu Polis iddiaları araştırdı ve söylentiye biraz ışık tutabilir.

Nennen Sie alle Baldwin-Brüder

Bu haftanın sayısı Sıcaklık süper model Cara Delevingne'nin doğası ve Kaia Gerber’in ilişkisi hakkında yeni iddialar içeriyor. Çıkış, Delevingne ve Gerber'in, ikisi LA'daki Black Lives Matter mitinginde birlikte görüldükten sonra 'BFF'lerden daha fazlası olduklarını söyleyerek dilleri belirlediklerini' öne sürüyor.İki model, mitinge katılırken el ele tutuşup birbirlerine sarıldıkları halde fotoğraflanmıştı ve bu, sözde 'arkadaşlıklarının romantizme dönüştüğü yönünde yükselen spekülasyonlar' gönderiyordu. Gölgeli yayın ayrıca Gerber ve Delevingne'in birbirlerinden sosyal olarak uzaklaşmadıkları açıktı. Bunu belirtmek bizim için biraz titiz, ancak ikisinin yüzlerce kişinin katıldığı kalabalık, halka açık bir mitingde olduğunu açıklığa kavuşturmak önemli. Evet, birbirlerinden ya da herhangi birinden sosyal olarak uzaklaşmıyorlardı. Bu şartlar altında altı fitlik bir mesafeyi korumak oldukça zordur.

Nitekim bir yana, tabloid bu sözde 'PDA' nın Gerber'in Delevingne, o zamanki kız arkadaşı Ashley Benson ve ortak arkadaşları Margaret Qualley'in İntihar Kadrosu aktrisin Los Angeles'taki evine kapatmanın ilk bölümünde. Benson ve Delevingne ayrıldıktan sonra Gerber, Delevingne'in birlikte vakit geçirdiği arkadaşlardan biriydi. Qualley ve kız kardeşi Rainey de, Delevingne'in dağılmasından sonraki günlerde etrafını saran arkadaş grubu arasındaydı.

Çıkış kurnazca, Gerber ve Delevingne'in 'birbirlerinin şirketlerine geri döndükleri için mutlu göründükleri' konusunda ısrar ediyor. Açıkçası, yayın organı, Cara Delevingne ve Kaia Gerber'in 'sadece çok iyi arkadaşlar' olabileceğini kabul ettiği için, haberciliğine olması gerektiği kadar güvenmiyor (özellikle de bu sahte raporu yayınlaması zaman aldığından).

Dedikoducu Polis bu hikayeye başından beri şüpheyle baktı. Şaşırtıcı sayıda haberle karşılaştık. Delevingne romantik bir ilişkiye giriyor ile yolundan geçen herhangi bir kadın , bu nedenle bu uzun hikaye hakkında iki kat şüpheliydik. Gerber'in temsilcisine ulaştık ve bize 'Bunda hiçbir gerçek yok.' Gerber adına konuşma yetkisine sahip birinden, haftanın herhangi bir günü sorunlu bir tabloidden yapılan temelsiz spekülasyondan daha kesin bir hayır alacağız.

Pek çok magazin dergisi Cara Delevingne'i aşklarıyla ilgili söylentilerle hedef alsa da, Kaia Gerber’in 2019 romantizmi SNL Komedyen Pete Davidson, geçen yılın son yarısında magazin dergilerinin çoğuna hakim oldu. Dedikoducu Polis kısa ömürlü çift hakkında pek çok hikayeyi çürüttü, biz karar verdik onları kendi makalelerinde bir araya getirin magazin dergilerinin saçma anlatımını takip etmeyi biraz daha kolaylaştırmak için.

Kaynaklar

  • Annett Wolf, Kaia Gerber Sözcüsü, 21 Temmuz 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.