Dır-dir Justin Timberlake onun için bilet satmakta zorlanıyor Ormanın Adamı konser turu? Bu haftanın magazin dergilerinden birinde çıkan yanlış iddia bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Son sayısında bir başlık TAMAM MI! 'Justin’in Bilet Satış Tankı!' yazıyor. Eşlik eden makale, müzisyen ve ekibinin, salonları toplayamaması nedeniyle endişeli olduğunu söylüyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: “Eskiden dünyanın en popüler eğlencelerinden biriydi, ancak yıldız çekiciliği kayboluyor gibi görünüyor. Ekibi turu tanıtmak ve daha fazla koltuk sattırmak için çabalıyor, ancak fiyatları düşürmek bile yardımcı olmuyor. 'Mağazanın sözde kaynağı ekliyor: 'Bilet satışları korkunç. Justin’in en büyük korkusu küçük mekanlarda ve barlarda performans sergilemeye indirgenmesi. ' Dedikoducu Polis ancak bunların hiçbirinin neden uzaktan doğru olmadığını açıklayabilir.

Bu haftanın başlarında, Forbes bir listesini yayınladı 2018'in en yüksek hasılat yapan Kuzey Amerika konser turları . Timberlake's Ormanın Adamı tur 110 milyon dolarlık satış ve 791,780 bilet satışı ile beşinci sırada yer aldı. Güvenilir olmayan derginin 'kaynağının' iddia ettiğine rağmen, şarkıcının konser turunun büyük bir hit olduğunu kanıtlayan istatistiksel veriler var.

Kayda değer Ormanın Adamı tur geçtiğimiz Mart ayında başladı, bu nedenle derginin makalesinin zamanlaması pek bir anlam ifade etmiyor. Bu hikaye uydurulmuş olabilir çünkü Timberlake kısa süre önce turu için tarihleri ​​yeniden planladı çürük ses telleri nedeniyle. Şarkıcının Aralık ayında planladığı altı konser, iyileşmesi için ona zaman vermek için gelecek aya ertelendi. TAMAM MI! ancak bu durumdan hiç bahsetmiyor, bu durum 'içeriden' birinin perde arkasında neler olup bittiğine dair çok az şey bildiğini gösteriyor.

Yine de Dedikoducu Polis tabloid'in hikayesini Timberlake'e yakın, kayıtta konuşamayan bir kaynak tarafından yayınladı, ancak derginin önermesinde hiçbir gerçek olmadığını bize garanti etti. Aslında, müzisyenin ertelemeyi telafi etmek için turnesine tarihler eklediği söylendi.

TAMAM MI! Derginin kişisel hayatı hakkında da hiçbir şey bilmediği düşünülürse, şarkıcının kariyeri hakkındaki sahte haberi şaşırtıcı değil. Eylülde, Dedikoducu Polis yanlış haber yaptığı için gazeteyi bastı Timberlake ve eşi Jessica Biel ikinci bir çocuk bekliyorlardı. . Oyuncu şu anda hamile değil.

Geçen yıl, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiye seslendi Timberlake ve Biel '300 milyon dolarlık boşanma' alıyordu. Mutlu eşler hala güçleniyor. Müzisyenin konser turuyla ilgili bu son makale daha saçma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.