Vardır Justin Timberlake Kariyerine odaklanıyor Jessica Biel 'bekar bir anne' gibi hissetmek? Bugün tam olarak bir yıl önce magazin dergilerinden birinin iddia ettiği şey buydu. Dedikoducu Polis o zamanlar yanlış olduğunu belirtti ve şimdi 12 ay sonra bu raporun ne kadar yanlış olduğu daha da açık.

12 Aralık 2017'de, Star Timberlake'in 2 yaşındaki oğulları Silas'a yardım etmek için 'nadiren ortalıkta' olmasıyla, Biel 'bekar bir anne' hissettiğini söyledi. Makalenin itici gücü, Timberlake’in kariyerinin, albümünde çalışırken görünüşe göre ailesinin önüne geçtiği yönündeydi. Ormanın Adamı Şubat 2018 Super Bowl'daki devre arası gösterisine hazırlandı. Hikaye ilk yayınlandığında, Dedikoducu Polis ve Timberlake bize önermenin yanlış olduğu konusunda güvence verdi ve tam 365 gün sonra raporun yanlış olduğuna dair hiçbir soru yok çünkü şarkıcı, Silas'a sadık bir baba olduğunu ve karısına bağlı olduğunu defalarca gösterdi.

Albümünü desteklemek için düzenlenen “The Man Of The Woods” turnesinin Avrupa ayağının ardından Biel, kendisinin ve Silas'ın yurtdışında Timberlake'e nasıl katıldıklarını anlattı. Aslında ne zaman Biel 'Bugün' şovundaydı , tüm ailenin bir arada olduğu için “çok minnettar” olduğunu söyledi ve “yolda ne kadar eğlendiklerini” de ekledi. Ve şüpheli makalenin yayınlanmasından altı ay önce, kendisini 'bekar bir anne' olarak tasvir etmekten çok uzakta, Biel, Instagram'daki Babalar Günü gönderisinde Timberlake'e teşekkür etti 'BU aile için yorulmadan çalışmak ve her gün kendini vermek için.'

İddia edildiğinden bu yana geçen yıl Timberlake kariyerini Biel ve ailesinin üstüne koydu , Star ve kardeş yayınları çiftle ilgili hikayeleriyle pek de güzelleşmemiş. Sadece bir ay önce, örneğin biraz alakalı bir makalede, TAMAM MI! yanlış bir şekilde iddia edildi Timberlake, Silas’ın hayatına daha az karıştığı için Biel'i hediyelerle şımartıyordu . Elbette, birkaç gün öncesinden de görüldüğü gibi, derginin hikayesi kanıtlanacak şekilde gerçek değildi. Biel, Instagram'da Cadılar Bayramı'ndan bir fotoğraf yayınladı Bu sırada Timberlake ve Silas (Lego) ailesi olarak kutladılar.

Geçtiğimiz yıl, magazin dergileri yanlış bir şekilde öne sürülüyor Biel ona ve Timberlake’in ikinci bebeğine hamileydi. . Oyuncuya yakın bir kaynak bize bunun yanlış olduğunu söylemedi, aynı zamanda iddia anında, oyuncu Emmy'de parti yaptıktan sonra akşamdan kalma halini sosyal medyada paylaştı. Haftalık ünlüler bazen sahte hikayeler basarken ve okuyucularının hatalarını unutmasını umarken, Dedikoducu Polis Ziyaretçilere gerçeğin nihayetinde ortaya çıkacağını hatırlatmak için genellikle önceki yıla ait geçmiş raporlara ışık tutuyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.