Justin Timberlake gizli aramalar yapmıyor Britney Spears ve evlilik sorunları da yok Jessica Biel . Dedikoducu Polis bu iddiaların her ikisini de bozabilir.

Avustralya versiyonu TAMAM MI! Timberlake ve Biel’in evliliğinin 'krizde' olduğunu iddia ediyor ve şarkıcı arkadaşlarına 'mutsuz' olduğundan şikayet ediyor. Sözde 'içeriden' biri, 'İşler yakında düzelmezse, çıkmak istiyor. [Onlar] terapiye gittiler, ancak işler düzelmiyor gibi görünüyor. ' İddiaya göre Spears burada devreye giriyor.Gazeteye devam ediyor, 'Sendikası bir ipucu ile asılıyken, Justin'in destek için eski kız arkadaşı Britney Spears'a dayandığı söyleniyor.' Sözde bir 'arkadaş' dedikodu dergisine 'Evliliğindeki zorluklar hakkında Britney ile görüştüğünü' iddia ediyor. Ancak yayın, Timberlake'in 'pop yıldızına yaptığı çağrıları karısından bir sır olarak sakladığını' iddia ediyor.

Sözde arkadaşı ekliyor: “Justin, Britney'i sadece bir arkadaş olarak görüyor, ancak Jessica öğrenirse çok kızacağını biliyor. Yani şimdilik DL'de Britney ile sohbetlerini sürdürüyor. ' Eski sevgililerin bağının kanıtı olarak, yayın Timberlake'in bir keresinde şöyle demişti: 'Aynı tüyden iki kuştuk - aynı şeyi yapan küçük kasaba çocukları.' Bu bir Vanity Fuarı 2011'de yayınlanan Timberlake ile röportaj . Fakat TAMAM MI! aldatıcı bir şekilde alıntının sadece bir kısmını içeriyordu. Önemli bir şekilde, aslında şöyle devam etti, 'Ama sonra yetişkin olursun ve çocukken olma şeklin hiçbir anlam ifade etmiyor.'

Ayrıca '9 veya 10 yıldır konuşmadıklarını' da belirtti. Aynı yazıda Timberlake, o sırada ayrıldığı Biel hakkında şunları söyledi: “Hayatımdaki tek başına en önemli kişi o. 30 yılımda en özel insan o, tamam mı? Daha fazlasını söylemek istemiyorum çünkü benim için değerli olan şeyleri korumalıyım - örneğin, onun. ' İkili daha sonra yeniden bir araya geldi ve hemen ertesi yıl, 2012'de evlendi. Şimdi 2017'de, bir tabloid, Timberlake'in Spears'la olan bağlantısının (varolmayan ) Biel ile evliliğinde sıkıntılar yaşadı.

İşte gerçekte neler olduğu: Timberlake ve Biel tatil tatiline gittiler. , Instagram'da belgelendiği gibi. Evliliklerinde herhangi bir sorun yaşamıyorlar, bu yüzden derginin hikayesi, ilişkilerinin neden 'kriz' halinde olduğuna dair tek bir iddiada bulunmuyor. Spears'a gelince, o ve Timberlake hiçbir şekilde düzenli temas halinde değiller, gizli ya da başka türlü.

Ancak dedikodu medyası eski ünlü çiftleri birbirine bağlamayı sevdiği için, bu anlatı bir tür Spears-Timberlake-Biel aşk üçgeni gibi yanlış bir izlenim vermek için hazırlandı. Ama eskinin dışında Vanity Fuarı alıntı, bu hikaye hakkında hiçbir şey gerçeğe dayanmamaktadır. Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis Spears ve Timberlake’in kamplarındaki iyi konumlandırılmış kaynaklarla arka planda konuştu ve ikisi de gizli aramaları olduğunu yalanladı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

meine 600 lb Leben Steven Assanti Episode