Justin Timberlake ve Jessica Biel yanlış bir rapora rağmen evlilik danışmanlığında değiller. Dedikoducu Polis sözde dramayı çürütebilir. Gerçeğin olmadığını öğrendik.

Son sayısında bir makale National Enquirer Daha sonra RadarOnline tarafından yayınlanan, aktrisin kocasının şakayla ona 'futbol annesi' olarak atıfta bulunduğuna kulak misafiri olduktan sonra çıldırdığını söylüyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şunları söyledi: 'Justin geçenlerde arkadaşlarına anneliğin karısını nasıl değiştirdiğini şaka yaptı, ancak onun komik olduğunu düşündüğü bir şekilde değil.' Sözde kaynağa göre, şarkıcı arkadaşlarına, karısı kırmızı halıya takılmadığında, 'Yapacak çok şeyi olan küçük bir kasaba ev kadını gibi görünüyor' dedi.İddia edilen kişi ayrıca Timberlake'in karısının 'güvensizliğinden' rahatsız olduğunu ve 'rahatlamasını dilediğini' iddia ediyor, ancak aktris 'üç yıl önce oğulları Silas'ı doğurduğundan beri artık' ateşli 'hissetmeme sorunları yaşıyor. . ' Timberlake’in sözde yorumundan çıkan sonuçları takiben, içeriden biri 'çiftin bir arkadaşı, işler daha da kötüye gitmeden önce evlilik terapisi önerdi' diyor. Haftada bir gidiyorlar.

Dedikoducu Polis Ancak, terapide olmadıklarını anonimlik koşuluyla söyleyen çifte yakın bir kaynakla görüştü. Derginin makalesi basitçe uydurma. Aslında, Timberlake yeni kitabında karısını övüyor Geriye Bakış: Ve Önümde Göremediğim Her Şey Ekim ayında piyasaya sürüldü.

Kitapta Timberlake evliliği üzerine düşünüyor ve Biel ile ilk kez tanıştığını hatırlıyor. 'Unutulmaz anlar yaşadık,' diye yazıyor. 'Hayatım üzerinde büyük bir etkisi oldu ve ona büyük bir hayranlık duyuyorum, özellikle onu şimdi bir anne olarak görmek.' Müzisyen, 'Beni değiştirdi. Hayatımı değiştirdi. '

O esnada, Biel, kocasının kitabını Instagram'da tanıttı ve takipçilerini satın almaya çağırdı. Satın alınacak bir bağlantıyla birlikte Gez aktris, 'Bu kitap, özel bir kilit kutusuna bir göz atma. İlk sayfayı çevirin ve şefkatli kalbinin en derin vadilerinden ve en cesur zirvelerinden samimi, açık bir sohbete girin. '

Bunlara ek olarak, Biel, Timberlake ile evliliği hakkında konuştu Birkaç ay önce 'Bugün' şovunda ve 'Kendimizi ilişkiye adamak bizim en büyük önceliğimizdir' dedi. Eşler, var olmayan evlilik sorunlarını çözmek için çiftlere danışmanlık yapmazlar. Tabloid'in iddiası aksi takdirde tamamen temelsizdir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.