Are Justin Timberlake ve Jessica Biel Boşanma avukatları ile bir anlaşmanın neye benzeyeceğini öğrenmek için görüşmek ayrılmalılar mı? Gazetelerden birinin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir.

Yaygın olarak bildirildiği gibi, Timberlake el ele tutuşarak filme alındı Palmer başrol oyuncusu Alisha Wainwright Kasım ayında New Orleans'ta. The şarkıcı uzun bir Instagram gönderisinde özür diledi , '' Birkaç hafta önce yargılamada güçlü bir boşluk gösterdim - ama açık konuşayım - benim ve kostarım arasında hiçbir şey olmadı. O gece çok fazla içtim ve davranışımdan pişmanım. ' Timberlake ve Biel skandaldan uzaklaştı, ancak dedikodu medyası bırakmayacak.'Justin ve Jessica: Eşiğinde Evlilik!' son sayısında bir başlık okur Star . İddia edilen bir kaynak, 'Justin ve Jessica'nın boşanacağı konuşuluyor' dedi. 'Bir şeyleri düzeltmeye çalıştılar ama aralarındaki gerilim hala korkunç.' Sözde içeriden biri, eşlerin avukatlara danıştığını ve 'boşanırlarsa tüm mal varlıklarına ne olacağı konusunda bir toplantı yaptıklarını' söyleyerek devam ediyor.

Şüpheli ihbarcı, Biel’in avukatının boşanma sürecinin 'evlilik sözleşmelerine dayanarak' nasıl ilerleyeceğine dair 'bir model yaptığını' söyleyerek devam ediyor. Görünüşte sahte olan kaynak ekliyor: “İlişkileri nihayetinde nabız yok - ölü. Ne zaman bölünecekleri değil, önemli. Bir zamanlar paylaştıkları bağlantıyı ve güveni kurmak için bir mucizeye ihtiyaçları olacak. '

Magazin hikayesi basitçe uydurma. Pazartesi gecesi Timberlake, dizisinin 3. sezon galasında Biel'i destekledi. Günahkar Los Angeles'ta. Bu, çiftin rol arkadaşıyla ilgili tartışmalardan bu yana ilk halka açık etkinliğini işaret ediyordu. İnsanlar ünlülerle ilgili haberler için çok daha güvenilir bir kaynak olan dergi, Star , eşlerin 'gösterimin içinde ve galanın sonraki partisinde ayrılmaz' olduklarını kaydetti.

Sadece birkaç gün önce Biel, Timberlake’in doğum günü şerefine Instagram'da bir paylaşımda bulundu . Çiftin fotoğraflarının montajının yanı sıra, “Tanıdığım en zamansız adama mutlu yıllar. Bir şekilde yaşlanmadan büyümüşsün. Seni çok seviyoruz.' Ve sadece birkaç hafta önce, Bu gece eğlence bunu bildirdi Timberlake ve Biel 'çok iyi bir yerde' geçen yılki tartışmanın ardından. Güvenilir çıkış, 'Çift her şeyi geride bıraktı ve yoluna devam etti' diye yazdı. Tüm kanıtlar durumun böyle olduğuna işaret edecektir.

Dedikoducu Polis ayrıca çifte yakın bir kaynakla görüştü ve bizi güvence altına aldı Star Hikayesi 'kesinlikle doğru değil'. Timberlake ve Biel boşanma avukatları ile görüşmediler, boşanma sürecinin herhangi bir 'maketi' de yoktu. Gazete gazetesi, geçen yılın skandalını sahte bir hikayeyle sömürüyor.

Ne yazık ki, Star bir süredir eşleri ayırmaya çalışıyor. Geçen yıl, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için satış noktasını bozdu Timberlake ve Biel bölünmeye gidiyordu çünkü başka bir bebek sahibi olmayı reddetti. Bundan önce, dergi hakkında sahte bir hikaye uydurdu Timberlake ihmalci bir koca ve baba olmak . Magazin gazetesi, çiftin evliliğine dair sıfır içgörüye sahip.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.