2019 yılında Justin Timberlake Evliliğini de sarsan bir skandala yakalandıktan sonra söylenti fabrikasını ateşe verdi. Jessica Biel . Geçen yıl bir tabloid, evlilik danışmanlığına katıldıktan sonra çiftin boşandığını iddia etti. Dedikoducu Polis hikayeye bir göz atmaktır.

Justin Timberlake Jessica Biel’ın Güvenini mi Kaybetti?

2020 yılında, Yaşam tarzı Timberlake ve Biel'in evlilik danışmanlığında başarısız bir girişimden sonra ayrılma . Hatırlamayanlar için Timberlake, el ele tutuşurken görüldü onun ile Palmer başrol oyuncusu Alicia Wainwright. Gazeteye göre, 7. Cennet oyuncu artık kocasına güvenmiyordu. İçeriden biri 'Birleşik bir cephe oluşturuyorlardı ve terapi görüyorlar,' dedi ama sonra ekledi, 'işler iyi değildi ve hiç kimse bunun işe yarayıp yaramayacağını bilmiyordu.'Justin ve Jessica’nın Evliliğinin Ardındaki Gerçek

Dedikoducu Polis hikayeyi çıktığında düzeltti. Justin Timberlake’in kostümüyle etkileşimi bazılarına tam olarak uygun olmasa da, şarkıcı davranışlarından dolayı kamuoyunda özür diledi. Son zamanlarda, Timberlake ve Jessica Biel'in kutlayacak daha önemli şeyleri var. Çift, şarkıcının ikinci oğlu Phineas'ı karşıladı. onaylandı Ellen DeGeneres Gösterisi . Eşler aynı zamanda 5 yaşındaki Silas'ın ebeveynidir. 'O harika ve çok tatlı. Kimse uyumuyor. Ama heyecanlandık. Heyecanlandık ve daha mutlu olamadık. Çok minnettarım, ”diye açıkladı aktör.

Jessica Biel’ın Justin Timberlake’e Sevgisi

Günler önce, Biel kocasını onurlandırmak için sosyal medyaya gitti 40. doğum gününde tatlı bir yazıyla. 'Daha çok eğlendiğim, daha çok güldüğüm, daha derinden hissettiğim ve daha fazla geçmişe sahip olduğum kimse yok. Bugün seni onurlandırıyorum bebeğim. Ve size bugüne kadarki en yaratıcı ve tatmin edici yılı diliyorum. 40. yaşın kutlu olsun aşkım, ”diye yazdı aktris başlıkta.

Basitçe söylemek gerekirse, Timberlake-Biel ailesinde her şey yolunda. Ancak bu ilk değildi Yaşam tarzı çiftlerinin evliliği hakkında iddialarda bulundu. Geçen yıl, aynı çıkış, Biel'in Timberlake yüzünden çıldırdığını iddia etti. ile zaman geçirmek Troller başrol oyuncusu Anna Kendrick . Dedikoducu Polis raporu, hikayenin tamamen saçma olduğunu doğrulayan çifte yakın bir kaynak tarafından yayınladı.

Ayrı bir priz, Star , aynı zamanda Biel ve Timberlake'in de boşanma avukatları ile görüşme . Dedikoducu Polis makaleyi çürüttü ve Biel ile Timberlake'in ayrılmadığını ve çiftin iyi bir yerde olduğunu ve hala da öyle olduğunu açıkladı. Tüm sahte söylentilerle Dedikoducu Polis eşler hakkında baskın , magazin dergilerinin çift hakkında hiçbir fikri olmadığı aşikar.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Jeopardy'in Tartışmalı Konuk Sunucusunun Yarışmacıları Öfkeli

Gwen Stefani, Blake Shelton’ın Kelly Clarkson’a Tüm 'Dikkatini' Verdiği İçin Kıskanıyor mu?

American Pickers'da Frank'e Ne Oldu? Tüm Bu Kiloları Kaybetmesinin Gerçek Nedeni

Kathie Lee Gifford 'The View' a mı Katılıyor?

Meghan Markle ve Prince Harry’nin Podcast'i Zaten İptal Edildi mi?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.