365 gün önce bir tabloid iddia edildi Justin Timberlake ve Jessica Biel boşanma yolunda ilerliyordu. Açıklanan bölünme olacak olsaydı, o zaman şimdiye kadar gerçekleşmiş olacaktı. Dedikoducu Polis her şeyin nasıl geliştiğini görmek için geriye bakmak.Boşanma Geliyor?

Kasım 2019'da Timberlake, el ele tutuşarak lekeli onun ile Palmer New Orleans'ta film çekerken başrolü paylaşan Alisha Wainwright. Üzücü bir ağır içki gecesinin neden olduğunu söylediği 'yargılamada güçlü bir hata' dediği için Instagram'da özür diledi. Bu olay bir tabloid hikayeleri dalgasına yol açtı. Star Biel ve Timberlake’in evliliğinin 'eşikte' olduğunu iddia ediyordu.Bir kaynak, 'Justin ve Jessica'nın boşanmak . ' İkisi de avukatlarla görüşmüş ve 'boşanırlarsa tüm mal varlıklarına ne olacağı konusunda bir toplantı yapmışlardı.' Başka bir kaynak, 'Bir zamanlar paylaştıkları bağlantıyı ve güveni kurmak için bir mucizeye ihtiyaçları olacak' dedi.

Dedikoducu Polis O zamanlar bu hikayeyi bozdu çünkü Biel ve Timberlake boşanmaya çalışmıyorlardı. İkili, Biel'in TV dizisinin galası için kırmızı halıda birlikte göründü. Günahkar yaklaşık aynı zamanda. İnsanlar ikisinin 'gösterimin içinde ve galanın sonraki partisinde ayrılmaz' olduğunu, bu nedenle bu boşanma hikayesinin tamamen uydurma olduğunu kaydetti.ist inw out oder Gefängnis

O zamandan beri neler oldu?

Biel ve Timberlake bir yıl sonra hala birlikteler, bu yüzden açıkçası bu hikaye yanlıştı. Biel geçtiğimiz günlerde kırkıncı doğum gününde “Sexyback” şarkıcısını kutlayan bir Instagram gönderisi yaptı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Jessica Biel (@jessicabiel) tarafından paylaşılan bir gönderi

Gwen Stephani und Blake SheltonÇift ayrıca [Phineas adında yeni bir bebek] (https://www.cnn.com/2021/01/18/entertainment/justin-timberlake-baby-scli-intl/index.html#:~:text= ( Aferin onlara! Magazin raporunun aksine, aileleri büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor.

Diğer Sahte Hikayeler

Bu hikayeden bir ay sonra, Star ikisinin bir 250 milyon dolar boşanma . Wainwright olayıyla ilgili olarak hikaye daha çok aynıydı ve tamamen yanlıştı. Çift ikinci çocuklarını karşıladığında, bu tabloid ters yön ve ikisinin her zamankinden daha mutlu olduğunu söylüyorlar ama Dedikoducu Polis başlangıçta ikisinin hiçbir zaman gerçekten tehlikede olmadığını kaydetti.

Palmer sonunda ortaya çıktı, bu yüzden magazin dergileri bu olayı Wainwright ile tekrar tekrar canlandırma fırsatını kullanıyor. Yeni fikir kısa süre önce Biel'in Timberlake ile 'iyi olmadığını' iddia etti Wainwright ile basın yapmak , ancak Biel kendisi de bir aktris ve bunun bölgeyle birlikte geldiğini anlıyor. Artı, Zoom röportajları tam olarak samimi değildir. Biel ve Timberlake çoktan geride bırakmış olsalar bile bu hikaye ortadan kalkmayacak.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Jeopardy'in Tartışmalı Konuk Sunucusunun Yarışmacıları Öfkeli

Gwen Stefani, Blake Shelton’ın Kelly Clarkson’a Tüm 'Dikkatini' Verdiği İçin Kıskanıyor mu?

Wer ist Jake von der staatlichen Farm

American Pickers'da Frank'e Ne Oldu? Bu Kadar Kilo Vermesinin Gerçek Nedeni

oliver peck kat von d

Kathie Lee Gifford 'The View' a mı Katılıyor?

Meghan Markle ve Prince Harry’nin Podcast'i Zaten İptal Edildi mi?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.