Oldu Jessica Biel boşanmakla tehdit etmek Justin Timberlake ve dışarıda geçireceği gecenin intikamını almak için 250 milyon dolarlık servetinin peşine düşmek Palmers ortak yıldız Alisha Wainwright ? Büyük bir tabloid, bu iddiayı yaklaşık altı ay önce, o rezil gecenin haberi çıktığında yaptı. Dedikoducu Polis bu söylentiyi araştırmak için zaman ayırdık ve kendi sonucumuza vardık.

Biel, New Orleans'taki kostarı ile uygunsuz davranışlarından sonra Timberlake'den bıkmıştı, bu yüzden kaynaklar sözde bilgilendirildi. Star yakında boşanma işlerinin başladığını. Gazeteci, 'Justin’in aldatma iddiasıyla ilgili söylentiler, evliliklerini başından beri rahatsız ediyor,' diye ısrar etti. Timberlake, videoda Alisha Wainwright ile flört eden davranışlarda bulunurken yakalandıktan sonra, sözde 'içeriden' biri Biel'in kocasına 'yürüyüş kağıtlarını vermeye hazır olduğunu' söyledi.Justin ve Alisha'nın öpüşürken yakalanmamış olması önemli değil - bu hala hile yapıyor. Jessica onu affetmeyecek, ”diye ekledi içeriden. 'Bu bardağı taşıran son damla.' Jessica Biel'in Timberlake ile kalıp kalmama konusunda bir seçim yapması gerekiyordu. Çoğunlukla çürütülmüş yayının kaynağı, Günahkar oyuncu seçecekti. Justin yaptıklarından dolayı özür diliyor ve Jessica bir ömür boyu karar vermek zorunda kaldı. Ama onu tanıyorum ve onunla kalmayacak. ' Aptalca da olsa cesur bir tahmin.

Bu bölünmenin, Timberlake’in kendi kendini itiraf ettiği yargılama sürecinden önce bile uzun bir zaman olduğu varsayılıyordu. Eşler 'aylardır tartışıyorlar,' diye itiraf etti. Tabloid, bu iddiaların arkasında daha fazla sadakatsizlik iddiasının bulunduğunu ima etti. Sonuç olarak, Biel'in nihayet kocasıyla işi bitti ve onu en çok incittiği yerden vurmaya kararlıydı: cüzdanı.

'Jessica açıkça çok kızgın ve Justin'i temizlikçiye götürmekle tehdit ediyor!' muhbir, “Bir ayrılık kaçınılmazdır. Ya da öyle olmalı. Justin özensizdi ve daha iyi bilmeliydi. Bu tabuttaki son çivi. ' Tabii ki, bu hikayenin bir kısmı doğru değildi.

Açıkçası, Jessica Biel ve Justin Timberlake, Wainwright'la ilgili olay nedeniyle asla boşanmadı. Tüm saygın anlatımlara göre, Biel o gece kocasının davranışından kesinlikle memnun değildi, ancak özrünü açıkça kabul etti ve yoluna devam etti. Bu skandal ilk düştüğünde ve eşlerin evliliğinin geleceği hakkında korkunç tahminlerde bulunduğunda tonlarca gazeteci bu skandala atladı, ancak henüz tek bir tahmin gerçekleşmedi. Bunun nedeni, bu magazin dergilerinin okuyucuları cezbetmek için her şeyi olabildiğince dramatik göstererek her şeyi uydurmasıydı. Bu mecralarda ünlüler hakkında 'bilgi' besleyen sözde bir 'kaynak' olduğu sürece, tamamen uydurma masallar olmaya devam edecek.

Dedikoducu Polis bu yanlış öykülerle, özellikle de devletin durumuyla ilgili öykülerle karşılaşmıştır. Timberlake’in Biel ile evliliği New Orleans'ta olanları takiben. Pek çoğuna rastladık bu tür hikayeler , onları kendi başlarına bir makale olarak derledik. Bu magazin dergileri asla öğrenmiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

sind Blake und Miranda, die ein Baby haben