Are Justin Timberlake ve Jessica Biel evliliklerini “kurtarmak” için ikinci bir çocuğa sahip olmak? Bu, magazin dergilerinden gelen son hikaye. Sadece sahip değil Dedikoducu Polis hikayenin doğru olmadığını öğrendik, ancak bunun nasıl geri dönüştürülmüş bir hikaye olduğunu da açıklayabiliriz.

Yeni baskısında bir başlık Temasta 'Bebek No. 2. Justin ve Jessica için' duyurdu. Nisan ayında 3 yaşına giren oğulları Silas ile sözde 'kaynak' çiftin artık '2 numaralı bebek için çabaladığını' iddia ediyor. Dergi, Biel ve Timberlake'in 'son zamanlarda Bahamalar'da bir aile tatili sırasında Silas'a bir kardeş verme planlarını tartışırken duyulduğunu' iddia ediyor.

Takip edilemeyen muhbir, 'Onun bir erkek veya kız kardeşi olmasını nasıl bekleyemeyeceklerinden bahsediyorlardı' diye iddia ediyor. Her nasılsa, Bahamalar'da bunu tartışırken yıldızların sözde 'kulak misafiri olduğunu' bilen bu sözde ihbarcı, 'güven sorunları ve Sila'nın nasıl yetiştirileceğine dair farklı görüşler de dahil olmak üzere yıllar içinde evlilik sorunları yaşadıklarını' da biliyor. Piyasanın şüpheli içeriden biri, 'Bir bebek, evliliklerini kurtarmak için tam da ihtiyaç duydukları şey olabilir.'

Ancak evliliğin ilk etapta 'kurtarmaya' ihtiyacı yok ve ebeveynlikten kaynaklanan 'evlilik sorunları' da yok. Bir aydan daha kısa bir süre önce, Biel, Instagram'da Timberlake'e saygı duruşunda bulundu Babalar Günü için, 'Rehberlik ederken, öğretirken, teşvik ederken ve desteklerken her gün huşu içinde izlediğim kocama ve her şeyden önemlisi, kendi genç erkeğinin işini SEVİYOR' diye yazıyor. Ayrıca sosyal medyada da yaptığı 'Man of the Woods Turu' nda birlikte geçirdikleri zamanı belgeliyor.

Örneğin sadece geçen hafta, Timberlake Instagram'da paylaştı Biel'in Paris'te oğlunu öptüğü bir fotoğraf. Başlığa şöyle yazdı, 'Bu resim 'Aşk Şehri' yazmazsa ben yokum ...' Ve Perşembe günü, Timberlake tebrik etmek için Twitter'ı kullandı eşi Emmy adaylığı üzerine. Mutlu bir birliğe işaret eden çok sayıda kanıt var.

Buna karşılık, son zamanlarda Bahamalar'da olduklarına dair hiçbir gösterge yok. Aslında öyle görünmüyor Timberlake ve Biel, 2016 seyahatlerinden bu yana Karayipler'de . Bu, bu raporun güvenilirliğini daha da sorguluyor. Bu anlatı aynı zamanda tekrar eden bir hikaye gibi görünüyor. 2014 yılında Biel, Silas'a hamileyken, Temasta benzer şekilde bebek sahibi olmanın onu kurtardığını iddia etti Timberlake ile sözde 'sorunlu' evlilik (aşağıya bakınız).

Ayrıca tabloid’in bir kadroyu paylaştığı kardeş yayınının da artık doğru olmadığı unutulmamalıdır. Nisan içinde, Dedikoducu Polis o zamandan beri tam bir yılın geçtiğini gözlemledi Yaşam tarzı yanlış ilan edildi Biel ikinci bebeklerine hamileydi . Ve aktrisin bir temsilcisi bu son hamilelik parçasıyla ilgili kayıt hakkında yorum yapmayı reddederken, bir sırdaş bize arka planda iddiaların 'tamamen gerçek dışı' olduğunu söylüyor.

Biel ve Timberlake daha fazla çocuk istediklerini söyledi , böylece bir noktada başka bir hamilelik gerçekleşebilir. Ancak hayranlar, dedikodu medyasının herhangi bir gerçek haberi kırmasını beklememeli, özellikle de evlilikleri hakkında 'kurtarılması' gereken sahte bir bakış açısıyla yıllarını geçiren bir dergi.

(Dedikoducu Polis Arşivleri)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.