Are Justin Timberlake ve Jessica Biel gizli evlilik sorunlarına rağmen mutlu bir surat mı takıyor? Bir tabloid, bunun birkaç ay önce böyle olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis Bu hikayeyi araştırmak için zaman ayırdık ve kendi sonucumuza vardık.

Timberlake, kendisiyle cilveli davranışlarda bulunurken yakalandıktan sonra Biel'den kamuoyuna özür diledikten birkaç ay sonra Palmer başrol oyuncusu Alisha Wainwright, Biz Haftalık çiftin dergilerinin kapağında 'yalan yaşadığını' bildirdi. Biel ve Timberlake, New Orleans'taki skandallı geceden sonra, 'içeriden' birinin Timberlake'in sekiz yıllık karısına inanılmaz derecede özen gösterdiğini söylediği skandal geceden sonra birkaç kez halka çıktı.Timberlake’in 3 Şubat’taki galasında içeriden biri 'İhtiyacı olan her şeye sahip olduğundan emin olmaya devam etti' dedi. Günahkar Biel yönetici ürettiği. 'Kutlama gecesiydi ve çok destekleyiciydi.' Eşler arasındaki bu dışsal memnuniyet belirtilerine rağmen, çıkışa konuşan kaynaklar, Biel ve Timberlake'in sadece bir eylemde bulunduğuna ikna oldular. Hatta 'içeriden' biri dergilere 'çiftin geri dönüşü olmayan noktayı geçmiş olabileceğini' söyledi.

Bir diğeri çıkışa, 'Arkadaşlar işlerin göründüğü kadar iyi olmadığını söylüyor.' Dedi. Bekle, yani bu sözde 'kaynak' bu bilgiyi doğrudan kaynaktan duymadı mı? Bunu isimsiz kalan bazı “arkadaşlardan” ikinci el olarak duydular. Öyle görünüyor ki tamamen güvenilir. Kaynak daha sonra Timberlake'in 'uygunsuz davranış modelinin en yenisi' olduğu konusunda ısrar etti.

Çıkış, Timberlake'in benzer 'uygunsuz davranışlar' sergilediği diğer olaylardan bahsetmiyor, ancak kaynak devam etti, 'Justin bunu daha önce yaptı ve Jessica korku içinde yaşamak istemiyor. İşler hâlâ inişli çıkışlı ve arkadaşlar uzun süreceklerini düşünmüyor. ' Aslında o kadar 'inişli çıkışlı' oldu ki, bir noktada çift, 'boşanırlarsa Jessica için işlerin nasıl görüneceğini' görmek için avukatlarıyla buluştu. Dedikoducu Polis Bu hikayeye daldı ve araştırdı ve aşırı abartıldığını keşfetti.

New Orleans olayından sonra işler büyük olasılıkla biraz gergin olsa da, Timberlake kendisi ile Wainwright arasında hiçbir şey olmadığına emin oldu. O gece yaptıkları en samimi şey el ele tutuşmaktı. Biel muhtemelen kocasının başka bir kadınla bu şekilde davranmasını takdir etmese de, oyuncuya yakın kaynaklar söyledi İnsanlar , daha güvenilir bir çıkış, 'Belli ki Justin bu sefer çok fazla içti, ama Jessica onu aldatmadığına inanıyor. Hayatında onun için en önemli şey ailesi ve Silas'ın en iyi annesi olmaktır. Böyle bir şey yüzünden ailesini asla parçalamayacak. '

Biel ve Timberlake'in avukatlarla bir araya gelerek Biel'in boşanma durumunda ne gibi seçeneklere sahip olacağını tartıştığı iddiasına gelince, Dedikoducu Polis bu söylentiyi çoktan gördü - ve kırdı - geçmişte. Elbette, Biel ve Timberlake muhtemelen evlilikleri üzerinde çalışıyorlar. Çoğunlukla itibarlı olan bu tabloid, kendi itiraflarına göre, konuştukları olaylar hakkında doğrudan bilgisi olmayan, doğrulanmamış, güvenilmez kaynakları yayınlayarak gerçekten hiçbir iyilik yapmıyor. Birden fazla magazin haber verdi Jessica Biel ve Justin Timberlake’in skandalın ardından sözde evlilik sorunları ama hiçbiri doğru anlamıyor. Timberlake ve Biel, olayı geride bırakıp ilerlemeye istekli olduklarını çok net bir şekilde ifade ettiler. Bu magazin dergilerinin aynı şeyi yapamayacakları çok kötü.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.