Bu haftanın magazin iddialarından biri Justin Timberlake ve Jessica Biel ikinci bir bebek sahibi olma konusunda kavga ediyorlar ve durum üzerinde bir bölünmeye doğru gidecekleri noktaya geliyorlar. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir. Bunda hiçbir gerçek yok.

Göre Star , Timberlake başka bir çocuk için çaresizdir, ancak Biel daha fazla çocuk sahibi olmayı reddeder çünkü onu çevreleyen sözde 'hile söylentileri' hakkında endişelenir. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi çıkış noktasına şöyle diyor: “Bu konuda büyük bir kavga ettiler. Jessica, Justin’in başıboş gözüyle ilgili tüm konuşmaları duymaktan bıktı ve yoruldu ... artık ona güvenip güvenemeyeceğinden emin değil. 'Sözde kaynak ayrıca Biel'in 'Justin'in kariyerini askıya almasını istemesine de kızdığını' ileri sürüyor ve ekliyor, 'İyi bir yerde değiller ve duruma başka bir çocuk getirmek Jessica'nın en son istediği şey.' Görünüşte sahte olan ihbarcı şu sonuca varıyor: 'Başka bir bebek sahibi olma konusundaki bu kavgalarla, Justin ve Jessica nihayet kırılma noktasına ulaşıyor olabilir.'

Timberlake'in herhangi bir meşru 'hile söylentisi' tarafından rahatsız edilmediğini belirtmek gerekir. Bu tür iddialar sadece aşağıdaki gibi magazinlerde bulunabilir: Star . Aslında, çıkışın verdiği bir örnek, müzisyenin bir 'flört' yapmış olmasıdır. Troller Anna Kendrick, 2016'da geri döndü. Dedikoducu Polis bu iddiayı zaten çürüttü ve bu iddiayı, Timberlake ve Biel boşanıyor ve servetleri için savaşıyorlar. Bunların hiçbiri olmadı.

Magazin hikayesinin temelsiz olmasına rağmen, Dedikoducu Polis Timberlake'e yakın bir kaynakla görüşmeye devam etti ve bize bunun sadece 'doğru olmadığını' söyledi. Biel ve ortak bir arkadaşımız da raporun saçma olduğunu doğruluyor. Bu arada aktris, geçtiğimiz birkaç haftayı kocasıyla birlikte seyahat ederek geçirdi. Ormanın Adamı konser turu.

Sadece birkaç gün önce Biel, Instagram'da kocasına tatlı bir mesaj yayınladı sıkı çalışmasını anmak için. Oyuncu Timberlake için bir video kaydederken gözyaşlarını geride bıraktı ve bu sırada 'Senin ve bizim için çok mutluyum' dedi. Biel, 'Kalbimi neşe ve sevgiyle patlatıyorsun' diye ekledi ve videosunu 'Ben senin bir numaralı hayranınım. Seni seviyorum.'

İç açıcı videonun yanı sıra, oyuncunun Instagram sayfası, Timberlake ile olan evliliğinin güçlendiğini kanıtlayan yayınlarla dolu. Örneğin Sevgililer Günü'nde, Biel, kocasını öptüğü bir Instagram fotoğrafı paylaştı yanakta, 'O yanaklara ve seninle ilgili diğer her şeye değer veriyorum bebeğim' yazısıyla birlikte. Star açıkça çiftin evliliğine dair hiç bir kavrayışa sahip değil, bu yüzden görünüşe göre eşler hakkında bir kurgu uyduruyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.