Are Justin Timberlake ve Jessica Biel başarısız evlilik danışmanlığından sonra boşanmaya mı gidiyorsunuz? Bu, bu hafta bir tabloid gazetesinin sayfalarına konulan bir söylenti. Fakat Dedikoducu Polis çürütmek için burada - tamamen yanlış.

Yaşam tarzı Bu hafta, çok sevilen yıldız çiftinin başarısız bir evlilik danışmanlığı girişiminin ardından boşanmayı tartıştığını iddia eden bir makale yayınladı. Dergi, 'Jessica'nın artık ona güvenmediğini' gizemli bir kaynaktan öğrendikten sonra 'özel olarak' öğrendiğini iddia ediyor. Onunla el ele tutuşmak Palmer başrol oyuncusu Alisha Wainwright geçen Kasım. Kaynak, 'Birleşik bir cephe oluşturuyorlar ve terapi görüyorlar,' diye devam ediyor, ancak 'işler iyi değil ve hiç kimse bunun işe yarayıp yaramayacağını bilmiyor' diye ekliyor.Görünüşte var olmayan bu içeriden söylenenlere rağmen, Dedikoducu Polis söylentinin yanlış olduğunu teyit edebilir. Duruma yakın güvenilir bir kaynakla görüştük ve tüm hikayeyi 'kesinlikle doğru değil' diye reddetti. Timberlake’in Wainwright ile aşırı dostane etkileşimi geçen yıl bazı tartışmalara yol açtı, ancak yıldız davranışı için özür diledi Aralık ayında bir Instagram gönderisinde. Artık olabileceği en iyi koca ve baba olmaya odaklandığını belirtti. Geçen ay, Bu gece eğlence ayrıca bildirdi çift ​​'çok iyi bir yerdeydi' tartışmadan sonra. Aslında bu haftanın başlarında, Timberlake, 3. sezon galasında Biel'i destekledi nın-nin Günahkar Los Angeles'ta. Yaşam ve Tarz terapi ve boşanma davaları hakkındaki iddialar gerçek delillerle tamamen çelişmektedir.

Wer ist Leonardo Decaprio Dating

Bir çift oldukları gibi halka açık olmak, Dedikoducu Polis Wainwright ile tartışmadan önce bile Timberlake ve Biel hakkındaki birçok söylentiyi çürütmek zorunda kaldı. 2018 yılında National Enquirer ikisinin olduğunu iddia etti evliliklerini kurtarmak için çiftin danışmanlığına yöneldi . Dedikoducu Polis bu hikayenin şimdi olduğu kadar yanlış olduğunu keşfetti. Eylül 2019'da, Temasta çiftin nedeniyle mücadele ettiğini iddia etti Timberlake kariyerine fazla odaklandı . Ve bu haftanın başlarında, Star ikisinin olduğu söylentisini yaymak boşanma avukatları ile görüşme . Dedikoducu Polis tüm bu hikayeleri ve daha fazlasını tamamen hayal ürünü buldu. Biel ve Timberlake’in bir Hollywood güç çifti olarak statüsü, onları sık sık hedef haline getiriyor.

ist Trisha Yearwood noch verheiratet

Ayrıca - bir saniyeliğine şunu varsayalım Yaşam ve Tarz şüpheli bir şekilde bilgili ihbarcı gerçekten var ya da bildirdikleri herhangi bir şey aslında doğru. Ne tür bir insan, kendisine yakın insanların kişisel yaşamları hakkında bu türden özel bilgileri ifşa eder? Timberlake ve Biel’in arkadaşlarının terapideki mücadelelerini duyduktan sonra magazin gazetelerine koşmak zorunda kalacağını bir düşünün. Tek başına bu inancın ötesinde geliyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.