Jessica Biel ve Justin Timberlake bildirildiğine göre memnuniyetle karşıladı Ikinci çocuk Dünyaya. Bir magazin gazetesinin yönünü tamamen değiştirdiği bir kutlama zamanı. Dedikoducu Polis magazin dergilerinin taktikleri hızla değiştirdiğini fark etmek, işte gerçek hikaye.

Hat sich Kevin Hart scheiden lassen?

Her Zamankinden Daha mı Mutlu Yoksa Eşiğinde mi?

Çiftin pahalı bir boşanmaya gittiğini iddia ettikten yaklaşık bir yıl sonra, Star tam bir 180'lik yapıyor. Bir zamanlar magazin gazetesinin 250 milyon dolar boşanma işin içindeydi, şimdi 'kendinden geçmiş çift her zamankinden daha yakın' diyor. Bu son makale, Biel ve Timberlake'i hamilelik nedeniyle birlikte kalmaya zorlanan bir çift olarak resmetmektedir. İsimsiz bir 'içeriden', 'özel olarak, çok zor birkaç ay geçtiğini' iddia ediyor. Ama işleri çözdüler ve diğer taraftan çıktılar. ' Özel olarak zor olsaydı, o zaman içeriden bu kişi bunu nasıl bilebilirdi?Makale daha sonra Timerblake'i “kötü çocuk” bir seri dolandırıcı yapmaya çalışıyor. O ve Biel, Timberlake'in Olivia Munn ile olduğu iddia edilen bir kaçış söylentisi nedeniyle 2011'de 'ayrıldığını' iddia ediyor. Bu asla teyit edilmedi ve Biel ve Timberlake Aralık 2011'de nişanlandılar ve bir düğünden hemen önce bir ayrılma olasılığı düşüktü. Makale, Timberlake'in başrol oyuncusu Alisha Wainwright ile sadakatsiz olduğu hakkındaki bir yıllık hikayesini papağanlarla anlatmaya devam ediyor. Timberlake Instagram'da alenen özür dilemek sarhoş el tutma için ama ciddi olmadığı konusunda ısrar etti. Biel özürü kabul etti ve bu buydu.

Star

(Star)

Tabloid Her İki Yöne de Sahip Olmaya Çalışıyor

Bu 'yeni yaprak' makalesindeki tek gerçek yeni materyal, Timberlake'in babalık için yaptığı yenilenmiş çabayla ilgili bir 'dost' dan alıntılar içeriyor. Hamilelik haberini 'evlilikleri için daha kötü bir zamanda olamazdı' dedikten sonra bir sayfa bile olmadı, arkadaş ve vekil aracılığıyla dergi yüz yüze dönüp 'Bu bebeğin zamanlaması aslında mükemmeldi! Her zamankinden daha güçlüler. '

Ya zamanlama mükemmeldir ya da daha kötü olamaz, ama ikisi birden olamaz. Biel, bu yılın başlarında TImberlake’in özrünü kabul etti, bu nedenle boşanmanın bir şekilde yakın olduğu haberleri yanlıştı. Star geri izliyor. Yaklaşan bir boşanma hakkındaki hikayesi tarafımızdan yanlış olarak bastırıldı, ancak şimdi yeni doğumu yanlış anladığını söylemeden kapatamaz. Dedikoducu Polis boşanma hikayesini oluşturan tabloid'i biliyor ve artık bebeğin evliliği kurtardığı hikayesini çürütebiliyor.

Timberlake ve Biel Değerli Bir Şirkette

Kısa bir süre önce, Jada Pinkett ve Will Smith'in Bahamalar evliliklerini kurtarmak için bir seyahat yasağının ortasında. Tabloid, George ve Amal Clooney'nin başka bir ikiz grubu Biel ve Timberlake gibi burada evliliği kurtarmak için. Reese Witherspoon , Julia Roberts , ve Michele'yi oku bu tabloid’in sahte boşanma söylentilerinin kurbanı oldu.

Timberlake ve Biel'in boşanmayı ciddi olarak düşündüklerine dair hiçbir kanıt yok. Hızlıca ayrılacağını söyleyen bu tabloid, hikayeyi yine yanlış anladı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.