Dır-dir Justin Theroux çevrimiçi aşkı mı arıyorsunuz? Bir tabloid bunu bildiriyor. Dedikoducu Polis oyuncunun aşk hayatıyla ilgili son makaleyi araştırıyor.Justin Theroux İnternet Üzerinden Aşkı mı Arıyor?

Yaşam tarzı yeni bir raporda, Theroux'un mevcut salgın sırasında eş bulmak için zamanını kullandığını belirtiyor. Tabloid, Charlie Melekleri: Tam Gaz star, mevcut koronavirüs salgını ortasında sanal tarihlere gitmek için Zoom gibi uygulamaları kullanıyor. 'Diğer birçok bekar gibi,' diyor içeriden biri, 'Justin çevrimiçi buluşmayı denedi.' Derginin içindekiler, Theroux'nun arkadaşları onu geleceğin yolu olduğuna 'ikna ettiler' ve ekliyor, 'Artık elinde çok daha fazla zamanı olduğu için bunun zarar veremeyeceğini anladı.'Maschinengewehr Kelly Tochter Geschichte

Kızlar Justin’in DM'lerine mi Giriyor?

Gazeteci, eski karısı Jennifer Aniston'dan ayrılmasının üzerinden üç yıl geçtiğini ve kızların görünüşe göre 'DM'lerine girdiklerini' belirtiyor. 'Justin yerleşmeye hazır' diye açıklıyor içeriden. Beni terk eden casus aktör 'o özel kişiyle tanışmak için ne gerekiyorsa yapmaya istekli.' Ancak, Dedikoducu Polis bu sahte anlatıyı bozuyor. Aktörün bir temsilcisi, bu sahte haberi ve Justin Theroux'un bir sonraki aşkı için internette arama yaptığı fikrini reddeder.

Justin Theroux ve Jennifer Aniston kırmızı halıda gece kıyafeti giymiş poz veriyor

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)sydney simpson oj simpsons tochter

Theroux ve Aniston'ın şok edici boşanma , aktör aktris Lauren Norvelle ile görüldü geçen Ekim. İkisinin çıkıp çıkmadığı onaylanmadı ama Dedikoducu Polis Salgın devralmadan önce oyuncuyla birlikte görüldüyse, oyuncunun romantik bir bağlantı bulmak için internete güvenmesi gerektiğinden şüphe ediyor.

Justin Theroux’un Flört Hayatı Hakkında Daha Fazla Yalan

Ayrıca, Dedikoducu Polis kaynaklı birkaç yanlış haberi düzeltti Yaşam tarzı Theroux'nun aşk hayatı hakkında. Örneğin, tabloid sürekli olarak Theroux Angelina Jolie ile romantik bir ilişki içindeydi . İki yıl önce, Yaşam tarzı Jolie ve Theroux'u öne sürdü Cabo'ya gizli bir yolculuğa çıktı . Dedikoducu Polis hikayeyi, parçayı saçma olarak nitelendiren Theroux'un sözcüsü tarafından yayınladı.chico bean wild n out

Geçen Ocak, tabloid ısrar etti Theroux, Jolie’nin çocuklarıyla tanıştı . Dedikoducu Polis Theroux ve Jolie'nin sözde çıktıklarını zaten açıklamıştı. Bu hikaye farklı değildi. Ek olarak, derginin Theroux ve Jolie'yi neden bir araya getirdiği de roket bilimi değil. Theroux ve Jolie’nin eski sevgilileri Jennifer Aniston ve Brad Pitt evliydi ve prizde de yanlış bir şekilde uzlaştırdıklarını iddia etti bir cok zaman. Topladığımızdan Yaşam tarzı destekleyecek gerçek bir kanıt olmadan sahte hesaplar oluşturarak daha fazla drama yaratmaktı. İşte tam da bu yüzden magazin dergilerine güvenilmemelidir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.