Yaptı Justin Theroux 'The Leftovers' ın sezon galasındaki seks sahnesi üzgün Jennifer aniston ? Magazinlerden gelen iddia bu. Dedikoducu Polis sadece gerçeği ortaya çıkarabilir.Theroux'nun HBO şovunun üçüncü ve son sezonu Pazar gecesi yayınlanmaya başlıyor. Ancak Aniston, bu ayın başlarında kırmızı halı galasında Theroux'a eşlik ettiğinde, Theroux'nun sezonun ilk bölümündeki aşk sahnesine şaşırdığını iddia ediyor. Temasta . Gazeteci, 'Görmek istediği son şey buydu' diyor.Söz konusu sahne, Theroux'nun rol arkadaşı Carrie Coon'un canlandırdığı karakterle bir araya gelmesini içeriyor. Dergiye sözde bir 'görgü tanığı', prömiyerde izlediğini, 'Jen koltuğunda kıvrıldı' ve 'inanılmaz derecede rahatsız göründüğünü' iddia etti. Gösterimin ardından, sözde bir 'arkadaş' magazin gazetesine şunları söylüyor: 'Justin'e, ne geleceğine dair herhangi bir ön bilgisi olmadan buharlı sahnede oturmasını sağladığı için çıldırdı.'

İddia edilen bahşişçi, Aniston'ın bunu 'hayatının en rahatsız edici deneyimlerinden biri' olarak gördüğünü ve 'aşağılanmış hissettiğini' ileri sürüyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde yayın, aktrisin tepkisini o zamanlar kocası Brad Pitt'in Angelina Jolie ile seks sahneleri çekmesine bağlıyor. Bay ve Bayan Smith , sonunda Aniston’un boşanmasına ve Brangelina’nın yükselişine yol açan bir film projesi. Arkadaşı ısrar ediyor, 'Justin, Jen'e milyonlarca kez Brad gibi olmadığını söyledi,' ama Aniston'ın 'kıskançlık sorunları' var.Ancak asıl mesele şudur: Temasta . Aniston'ın Theroux'a 'The Leftovers' galasında katıldığı doğru, ancak diğer tüm iddialar yanlış. Aktris, kocasının ekranda 'ateşli ve ağır' görünmesiyle hiç problem yaşamadı çünkü her şeyin bir numara olduğunu biliyordu. Kendi çalışmalarının gerektirdiği şeylere itiraz etmediği gibi, geçmişte Theroux ile bu tür sekanslarla hiç problem yaşamadı.

Tom Brady ist ein Baby

Aniston'ın temsilcisi, tabloid'in iddialarının 'tam bir uydurma' olduğunu söylüyor. Dedikoducu Polis . Elbette dergi, aktris ve onun Theroux ile ilişkisi hakkında uydurma hikayeler yayınlama konusunda zengin bir geçmişe sahiptir. Aslında, son zamanlarda Theroux hatta magazin dergileriyle alay etti Temasta yalan haber yaymak için onlar hakkında. Bu çöp koleksiyonuna ekleyebileceğimiz başka bir hikaye.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.