Justin Theroux ve Laura Harrier 'arkadaştan daha fazlası' olduklarını iddia eden yeni bir tabloid raporuna rağmen çıkmıyorlar. Dedikoducu Polis Geçen hafta Paris'te bir araya geldiklerinde turları yapmaya başlayan bu iddiayı tamamen düzeltebilir. Harrier’ın kampı bize bunun sadece 'doğru olmadığı' söylendi.

Bu haftaya göre Yaşam tarzı 1 Ekim'de Fransa'da Harrier ve Theroux, 'Ritz Hotel'e dönmeden önce Aşk Şehri'nde alışveriş yaparak ve manzaraları ıslatarak' bir gün geçirdiler. 'Aşk Şehri' olarak Paris'e yapılan gönderme, ilişkilerinin romantik olduğu izlenimini vermek içindi. Kayıt için, ancak, Paris aslında 'Işıklar Şehri' olarak adlandırılıyor. Ayrıca dergi, Ritz Oteli'ne geri döndüklerini söylese de, bir odayı paylaştıklarına dair herhangi bir kanıt yok.Her neyse, kendilerinin bir çift olduğuna dair anlatısını güçlendirmek için, magazin dergisi dergiye uygun bir şekilde 'Yeni ama çıkıyorlar' diyen isimsiz (ve muhtemelen uydurulmuş) bir 'kaynak' buluyor. 'İçeriden' olduğu iddia edilen kişi, 'Birlikte çok eğleniyorlar' diyor.

Makalesini doldururken, yayın yanlışlıkla Theroux hakkında çok az şey bildiğini ortaya koyuyor. Raporunun bir noktasında dergi, Harrier'ın Jennifer Aniston'la ayrıldığından beri 'Justin'in bağlantı kurduğu bir grup kadından sadece biri' olduğunu iddia ediyor. Daha sonra tabloid, Theroux'nun kadınlarını Aubrey Plaza, Olivia Munn ve sanatçı Petra Collins olarak listeliyor. Ancak, oyuncu bu bayanlardan hiçbiriyle çıkmadı.

Önemli ölçüde, Yaşam tarzı Harrier ve Theroux'nun 'çok eğlendiklerini' iddia ediyor, ancak birlikte görüldükleri birkaç zaman dışında, tabloid flört ettikleri hakkında hiçbir özel bilgi vermiyor. Kaç kez ya da nereye çıktıklarına dair hiçbir şey yok. Çünkü Theroux ve Harrier çıkmıyor. Ve bu sadece Dedikoducu Polis bunu söylüyor. Aktrisin temsilcisi, onun adına konuşuyor ve bize kayıtta bir ilişki içinde oldukları hakkındaki tüm iddiaların 'doğru olmadığını' söylüyor.

Dedikoducu Polis göz önünde bulundurarak, satış noktalarının nasıl sonuçlara varabileceğini anlar Theroux ve Harrier birlikte görüldü Mayıs'ta Fransa'nın güneyinde, ancak Louis Vuitton'un marka elçileri olarak ikisi de moda evinin Cruise 2019 şovu için oradaydı. Ve bu sefer, Theroux ve Örümcek Adam: Eve Dönüş yıldızı Paris'teydi, benzer şekilde Louis Vuitton'u desteklemek içindi. 2 Ekim'de, her ikisi de markanın 2019 İlkbahar / Yaz kadın giyim koleksiyonu için Paris Moda Haftası gösterisine katıldı. Temel olarak, onlar sadece iş arkadaşlarıdır.

Theroux hakkında haber yaparken tabloid'in iyi bir siciline sahip olmadığı unutulmamalıdır. Sadece bir ay önce, Dedikoducu Polis bir kapak haberinde yanlış bir şekilde iddia edildiğinde dergiyi bozdu Theroux, Aniston'dan intikam almak için Angelina Jolie tarafından baştan çıkarılıyordu. . Ayrıca, yanlış bakım yapıldığında Mayıs ayında çıkışı düzelttik Theroux, Emma Stone ile 'hareket ediyordu' , yine bir başka platonik dost ve Louis Vuitton elçisi. Ve bu saçmalıktan önce, Dedikoducu Polis benzer ve gerçeğe aykırı bir şekilde iddia edilen başka bir kapak haberi yayınladığında yayını düzeltti Theroux ve Selena Gomez 'arkadaştan daha fazlasıydı' ve çıkıyorlardı .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.